18 yılık bekleyişi sona erdirecek Shenmue 3’ten yeni video

Haberler admin 193 Okundu
sponsorlu reklam

18 yılık bekleyişi sona erdirecek Shenmue 3'ten yeni video

Shenmue 3 iyeni oynanaış videosu yayınlandı. Bir Dreamcast ve Sega efsanesi olan Shenmue serisinin devam oyun Shenmue 3, 18 yıllık bekleyişi Ağustos ayında ona erdirecek. Ryo’nun intikam hikayesinde yeni rota Çin’in kırsal mesken yerleri. Babasının katilinin izini süren Ryo, Shenmue 3’te yeni dövüş teknikleri de öğrenecek gibi görünüyor. Shenmue serisi ile özdeşleşen oynanış mekanikleri üçüncü oyunda da karşımıza çıkacak. Yayınlanan oynanış görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Shenmue 3 ne zaman çıkacak?

Shenmue 1 ve Shenmue 2‘nin geliştiricisi Yu Suzuki’nin uzun süren bir bağış kampanyası sonucunda geliştirmeye başladığı Shenmue 3, 27 Ağustos 2019‘da PC ve PlayStation 4 için yayınlanacak. Shenmue 3’te Shenmue 1 ve Shenmue 2’de bulunan orijinal seslendirme sanatçıları yer alıyor.

Dreamcast özel oyunu olarak 1999 yılında yayınlanan Shenmue dönemin en büyük bütçeli oyunu olmuş, oyun dünyasında az daha bir çığır açmıştı. Dizi şeklinde ve sık aralıklarla yayınlanması planlanan Shenmue serisinin ikinci oyunu 2001 yılında yayınlanmış, genişleyen açık dünyası ile uyarı çeken Shenmue 2 de döneminin en büyük bütçeli oyunu olmuştu. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir