2 yeni Galaxy F modeli mi gelecek?

Haberler admin 108 Okundu
sponsorlu reklam

2 yeni Galaxy F modeli mi gelecek?

Zeki telefon pazarının lider ismi konumunda bulunana Samsung, geçtiğimiz Şubat ayında düzenlediği özel etkinlikte katlanabilir ekrana sahip ilk zeki telefon modeli Galaxy Fold’u tanıtmıştı. Güney Koreli şirketin tanıttığı Galaxy F, içer dürüst katlanan bir yapıya sahipti. Telefon içe doğru katlandığında ekranlar iç kısımda kaldığı için, arka yüzde küçük bir ekran yerleştirilmişti.

Samsung’dan daha sonra sahne bölge Huawei ise dışa dürüst katlanan bambaşka bir tasarımla teknoloji tutkunlarının karşısına çıkmıştı. Dışa içten katlanan yapıda hem ikinci bir ekrana lüzum yoktu, hem de telefon katlandığında Galaxy F’e oranla oldukça geniş iki ekran ortaya çıkıyordu.

Bu açıdan Mate X’in, Galaxy F’e oranla daha çok övgü alması Samsung’u yeni hamleler için harekete geçirdi.

Sızdırılan son bilgilere tarafından Samsung, 2 yeni Galaxy F modeli üstünde çalışıyor. Yeni modellerin tasarım anlamında Galaxy Fold’dan farklı olacağı ve yatay yerine dikey olarak katlanan bir tasarım üzerinde çalışıldığı belirtiliyor.

Elbette bunların şimdilik söylenti aşamasındaki iddialar olduğunu ayrıntıları ile belirtmek gerekiyor. Eğer bu iddialar haklı çıkarsa Samsung’un katlanabilir ekrana sahip yeni modellerini 2020 sonlarına dürüst satışa sunacağı varsayım edilmekte. gerçi bekleyip göreceğiz. Zira katlanabilir ekranlı modellerin bu fiyatlarla iş yapması hayli güç.

 

Günde 330 bin adet üretiyor

En eksik beşiz doğuruyor

“Rüyanızda görürsünüz!”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir