20.000 mAh kapasiteli PowerBank

Haberler admin 251 Okundu
sponsorlu reklam

20.000 mAh kapasiteli PowerBank

Çin’in adeta her sektörde yer almayı başaran firması olan Xiaomi, bugün Mi Power Bank serisine yeni bir aza ekledi. Mi Power Bank 3 olarak isimlendirilen bu Power Bank modeli, ayrıca yerinde fiyatı keza de yüksek kapasitesi ile rakiplerinin fersah fersah önünde yer almayı başarıyor.

Xiaomi Mi Power Bank 3 özellikleri neler?

Mi Power Bank 3 modeli 20.000 mAh kapasiteli batarya ile geliyor. USB Type-C bağlantısı ile gelen Power Bank, 45W çıkış gücü ile dikkat çekiyor. Mi Power Bank 3 keza USB Type-A portlarına da sahip. Mi Power Bank 3‘ün en uyarı çeken özelliği ise 12V/1.5A ile süratli şarjı desteklemesi.

Power Bank’in 5V/2.4A, 9V/2A ve 12V/1.5A çıkışlarına sahip olduğunu belirtelim. Ayrıca süratli sorumluluk keza de 20.000 mAh gibi dev bir bataryaya sahip olan Power Bank’in fiyatı yalnızca 29 dolar. Evet hatalı okumadınız. Rakipleri bu seviyede bir Power Bank’i 100 dolar seviyesinde satarken, Xiaomi sadece 29 dolardan bu ürünü Çin’de satışa sunmuş durumda.

Az Önce Türkiye’de satışa sunulmayan Mi Power Bank 3‘ün ilerleyen aylarda ülkemizde de yerinde fiyatla satışa sunulmasını bekliyoruz.

Nusret’e gitmenin bedeli ağır oldu

En favori çift değişti

Hamsilerin sırrı ortaya çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir