2019 Nokia’nın yılı olacak

Haberler admin 218 Okundu
sponsorlu reklam

2019 Nokia’nın yılı olacak

Bir Zamanlar Apple yoktu,

Firmada Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Direktörü görevlerinde bulunan Pekka Rantala verdiği bir demeçte firmanın 2019 yılında Amerika’daki faaliyetlerini artırmayı hedeflediğini söyledi. Rantala sonunda Nokia’nın zeki telefon sektörünün lider markalarından biri haline geleceğine inancını belirtirken, sektörde büyük oyuncuların olduğunun farkında olan olduklarını ve bu amaçlarına ulaşmalarının vakit alacağının bilincinde olduklarını belirtti.

Nokia’nın Amerika pazarında büyümesi için birincil adım ise alanında gelişmek, ancak aynı zamanda şirketin büyük operatör firmalarıyla da görüşmeler yapıldığı açıklanmıştır. Konuyla ilgili herhangi bir ayrıntı verilmezken, Nokia’nın Verizon ile bir iki taraflı çalışma gerçekleştirmesi bekleniyor. Bununla ilgili olarak geçmişte birkaç defa Verizon markalı ‘Nokia 2V’ye ilişkin birkaç bilgi gün yüzüne çıkmıştı.

Şu an akıllı telefon piyasasında çok çetin bir rekabet laf konusu. Samsung, Apple, LG gibi dev markaların yanı sıra Huawei, Oppo ve Xiaomi gibi Çin menşeli markalar da bu rekabetin içerisinde. Nokia ise bu pastadan pay alabilecek mi? Bunu vakit gösterecek.

Para karşılığı evini gezdiriyor!

‘Yumurta’nın içinden bakın ne çıktı!

Ormanda yaşamayı seçen youtuber şoke etti!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir