3 yeni Honor yakında Türkiye’de

Android admin 276 Okundu
sponsorlu reklam

3 yeni Honor yakında Türkiye'de

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı HONOR, Türkiye’nin en büyük perakende zincir mağazası A101 ile gerçekleştirdiği işbirliği çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda her bütçe ve beklentiye hitap eden, Honor 7S, Honor 8A ve Honor Band 4, A101’de satışta olacak.

İnceledik: Robot bankacı meslek başında!

“Honor Türkiye Başkanı Kevin Wang, “Honor markasının mahsul gamını artırıyor edinmek bizi çok heyecanlandırıyor. Telefon haricen akıllı bileklik Band 4’ü de Türkiye’ye getirmekten dolayı çok heyecanlıyız. Önümüzdeki günlerde en yeni cep telefonu modellerimizi ve Band 4 zeki bilekliği A101 mağazalarından ve online satmak kanalından Türkiye pazarına sunacağız.”

Fiyat performans canavarı Honor 7S

2019030613394940185.jpg Fiyat performans canavarı Honor 7S

Honor’ın önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği birincil ürünü Honor 7S. 5.45 inç fullView ekranı, 3020 mAh pili, özçekim kamerasına entegre LED flaşı, Yüz Kilidi özelliği, çift SİM kart ve buna ilave olarak microSD kart yuvası gibi özellikleri bulunuyor. Telefonun garip bir özelliği ise hitabe sırasında bulunduğu ortamdaki seslere tarafından ahizenin de sesini artırabiliyor olması. Bu sayede en şamatalı ortamlarda bile görüşmelerinizi sürekli yapma imkanı sunuluyor. Honor 7S, 7 Mart’tan itibaren tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Honor 8A

A101 mağazalarında satışa sunulacak bir diğer Honor modeli ise Honor 8A olacak. 6.09 inç FullView ekranı bulunan telefon, 90 db yüksek ses gücüne sahip hoparlörleri, 13 MP çözünürlüklü arkadaki kamerası, damla şeklinde çentik tasarımı, TÜV Rheinland sertifikalı göz koruma teknolojisi, bütün günü rahatlıkla geçirmenizi sağlayacak 3000 mAh pili, Android 9.0 ve EMIU 9.0 arayüzü, parmak izi ve yüz kilidi gibi güvenlik özellikleri sunuyor.

Honor Band 4

Honor markasının Türkiye’deki ürün gamına ayrı bir ürün ekleniyor. Honor markasının Türkiye’deki birincil zeki bilekliği olan Honor Band 4 de. AMODEL renkli ekrana sahip olan bileklik, hakiki zamanlı yürek ritmi ve yeniden gerçek zamanlı uyku takibi yapabiliyor. Harvard Medical School tasdikli TrueSleep teknolojisini kullanan akıllı bileklik kullanıcısının uyku kalitesini ölçüp puan verebiliyor. 50 metreye değin su geçirmeyen zeki bileklik, bununla beraber birdenbire fazla spor aktivitesini de takip edebiliyor. Honor Band 4, bisiklete binme, yüzme, kapalı veya açık mekanlarda yapılan koşu gibi aktiviteleri takip edip tescil altına alabiliyor.

Telefonla eşleştirildiğinde gelen aramaları yalanlama, mesajları okuma ve güya özellikleri de kullanılabilen zeki band bütün batmış pili ile 17 güne kadar tatbik imkanı sunuyor. Bu sayede kesintisiz sıkıntı etme derdini ortadan kaldıran saat bununla birlikte telefonun kamerasını kullanıp fotoğraf çekme özelliğine de sahip.

Honor Türkiye’den satmak sonrası servis hizmeti ile 2 sene garanti ayrıcalığı

Zeki telefon dünyasının genç ve trendy markası Honor, benzersiz bir satmak sonrası hizmeti sunuyor. Türkiye’de satılan Honor marka telefonlar için 444 9688 nolu servis hattı üzerinden açtırılacak kayıt sonrasında telefonunu kendisi getirenlere 1 saat, kargo ile ulaştıranlara ise, kargo süresi hariç 24 saat içinde tamir hizmeti veriliyor.

Önceki HaberMicrosoft PC oyunlarını fazla önemsiyor… Sonraki HaberKEF Ödüllü Hoparlör KEF LSX Türkiye’de!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir