5 Arka Kameralı Nokia 9 PureView’ın Fiyatı ve Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Cep Telefonları admin 228 Okundu
sponsorlu reklam

5 Arka Kameralı Nokia 9 PureView’ın Fiyatı ve Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Geçen seneden bu yandan çoğu kişinin dilinde olan telefon Nokia 9 PureView’un satış fiyatı ve tarihi sızdırıldı.

Beş adet arka kamerası sebebiyle senenin en fazla konuşulan telefonu olan Nokia 9 PureView’un fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı.

Yaptığı sızıntılarla Nokia_Leaks olarak bilinen Twitter kullanıcısı, Nokia 9 PureView’un, bu ayın üçüncü veya dördüncü haftasında tanıtılacağını bildirdi. Kullanıcı aynı zamanda Nokia 9 PureView’ın başta Avrupa’da satışa sunulacağını bildirdi.

HMD Global kadar devlete ait bir izah etme olmasa da benzer Twitter kullanıcısı, bu yılın ilerleyen zamanlarında cihazın 5G versiyonlu Snapdragon 855 SoC bir çeşidinin de tanıtılacağını söyledi.

Cihazın diğer beklenen özellikleri arasındaysa 5,9 inçlik Quad HD 3D OLED ekranı bünyesinde barındırırken gücünü Snapdragon 845’cilt alacak. Bunun yanı sıra telefonda 8GB RAM ve 128GB dâhili akıl bulunacak.

Telefonun fiyatı konusunda gelen sızıntılara göreyse cihaz 749 eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak ve öbür piyasalarda bu fiyat 799 euroya dek çıkacak.

Kaynak : https://www.timesnownews.com/technology-science/article/nokia-9-pureview-price-and-launch-date-leaked-before-expected-january-launch/341582

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir