5000mAh Bataryalı Samsung Galaxy M30’un Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Cep Telefonları admin 128 Okundu
sponsorlu reklam

5000mAh Bataryalı Samsung Galaxy M30'un Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung’un yeni antre seviye akıllı telefon serisi olan Galaxy M’in en üst modeli olan Galaxy M30’un bazı teknik özellikleri ortaya çıktı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, orta ve üst segmentlerde son derece başarılı satmak rakamlarına ulaşsa da antre seviyesinde Huawei, Xiaomi gibi Çinli üreticilerle baş etmekte zorlanıyor. Bu duruma bir çözüm getirmek isteyen Samsung, giriş seviyesinde Galaxy M adında yeni bir hızlı başlatmaya hazırlanıyor.

Samsung’un yeni zeki telefon serisi Galaxy M, SDC 2018’ye duyurulan Infinity-U ekran tasarımına sahip olacak. Bu da Galaxy M modellerinin su damlası çentikli ilk Samsung zeki telefonlar olacağı anlamına geliyor. Son gerçekleşen sızıntılar, Galaxy M serisinin en üstteki modeli olacak Galaxy M30 hakkında kayda değer detaylar ortaya çıkardı.

Sızıntıya kadar Galaxy M30, 6.4 inç boyutunda Full HD+ bir ekrana sahip olacak. Cihazın arkasında daha iyi bir bölge derinliği oluşturmak için 13MP+5MP+5MP şeklinde üç arka kamera bulunacak. 16MP selfie kamerasına sahip olacak olan Galaxy M30’un boyutları ise 159 x 75.1 x 8.4 mm olacak. Hem cihazda 5000mAh’lik devasa bir batarya bulunacak.

Kaynak : https://www.fonearena.com/blog/272112/samsung-galaxy-m30-specs-image-leak.html

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir