A Plague Tale: Innocence çıkış tarihi belli oldu

Haberler admin 198 Okundu
sponsorlu reklam

A Plague Tale: Innocence çıkış tarihi belli oldu

Asobo Studios‘un geliştirdiği etkileyici hikayesi ve atmosferiyle uyarı çekmeyi başaran A Plague Tale: Innocence’ın çıkış tarihi netlik kazandı.  A Plague Tale: Innocence’ın dağıtımcılığını üstlenen Focus Home Interactive, çıkış tarihi duyurusu ile birlikte bir de yeni oynanış videosu yayımladı. Yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

A Plague Tale: Innocence ne süre çıkacak?

2019 yılında çıkacağı duyurulan oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 14 Mayıs 2019‘da yayınlanacak. 14. Yüzyıl Avrupa’sında geçecek oyunda, tarihin en karanlık dönemlerinden birine şahitlik edeceğiz. Avrupa’da büyük bir yıkıma sebep olan veba salgını sırasında hayatta kalmaya çalışan iki kardeşi denetleme edeceğiz. Veba’nın tez yayılmasına sebep olan farelerle birlikte, oyunda öbür tehlikelerle de karşılaşacağız. Yalnızca farelerden değil engizisyon askerlerinde ve vebanın yarattığı yıkımdan da kaçmaya çalışacağız. Bütün bu tehlikelerden kurtulmaya çalışırken iki kardeşin (Amicia ve Hugo De Rune isimli iki kardeşi oynayacağız) yaşadığı dramatik anlara tanıklık edeceğiz. A Plague Tale: Innocence drama dozu oldukça yüksek bir oyun olacakmış gibi görünüyor. 

1347-1351 yılları aralarında Avrupa nüfusunun 3’te birinin ölümüne niçin olan Kara Veba, Orta Doğu, Hindistan ve Çin de dahil edinmek üzere yaklaşık 75 milyon kişinin ölümüne de sebep olmuştu.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir