ACE COMBAT 7: Skies Unknown’un çoklu oyuncu modu detaylandırıldı

Haberler admin 257 Okundu
sponsorlu reklam

ACE COMBAT 7: Skies Unknown'un çoklu oyuncu modu detaylandırıldı

Bandai Namco’nun yeni bombası ACE COMBAT 7: Skies Unknown, yeni nesil platformlara jet uçaklarını geri getiriyor. Günümüz uçaklarını ayrıntılı bir şekilde kontrolümüze verecek olan yapım, 31 Ocak tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformuna çıkacak. Hemen ise geliştirici ekip, oyunun çoklu oyuncu modunu detaylandıran bir video yayınladı. İki adet çoklu oyuncu modu bulunduran yapımda uzun zaman geçireceğiz gibi görünüyor.

ACE COMBAT 7: Skies Unknown’un çoklu oyundan video geldi

4 v 4 savaşların yanına ölüm maçı moduyla da uyarı çeken yapım, oyuncuların yeteneklerini sınayacak. Senaryo moduna da sahip olan oyunu bitirdikten daha sonra uzun saatler baştan başa çoklu oyuncu modunu oynayabilirsiniz. Hali hazırda piyasada War Thunder gibi oyunlar varken ACE COMBAT 7: Skies Unknown’un nasıl bir satmak başarısı sağlayacağını merak ediyoruz.

Diğer bir yana oyunun üçüncü parti ekipmanlara (kontrolcüler dışarıda) nasıl bir destek sağlayacağı da merak ediyor. Çünkü oyunu eski stil joystickler ile oynamak isteyen oyuncuların sayısı bir hayli fazla. Umarız Bandai Namco ekibi oyunu, bu tarz detayları düşünerek piyasaya sürer.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir