Acer’dan 2 yeni Chromebase!

Donanım admin 194 Okundu
sponsorlu reklam

Acer'dan 2 yeni Chromebase!

Acer dikkatle planlanmış iki şık Chromebase modelini tanıttı. Toplantılar için Acer Chromebase 24V2, Google Hangouts Meet ile zahmetsiz video konferans yapma imkanı sunarken, öbür görevlerde kullanılabilecek şekilde tasarlanan Acer Chromebase 24I2 tek başına bir masaüstü çalışma cihazı ya da mağaza içi bilgi noktası olarak değerlendirilebiliyor.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki başvuru formu izinleri

“2016’da çıkan, Intel Core işlemcili dünyanın ilk Chromebase modelinin yakaladığı başarıyı devam ettirmek için daha yüksek performanslı ve onarılmış şık tasarımlı Acer Chromebase 24I2’yi piyasaya sürüyoruz,” diyen Acer Değişmez Bilgisayarlar ve BT Ürünleri Meslek Birimi Genel Müdürü Jeff Lee, sözlerini şöyle sürdürdü: “Google Play ve Google Assistant desteği ile tüketicilere yeni deneyimler sunabileceğiz. Eğitim kuruluşları ve kurumsal müşteriler ise üründeki diğer yeniliklerden yararlanabilecek.”

Zahmetsiz Video Konferans: Toplantılar için Acer Chromebase

2019020817461979785.jpg Zahmetsiz Video Konferans: Toplantılar için Acer Chromebase

Özel bir tümü bir arada video konferans sistemi olan Toplantılar için Acer Chromebase 24V2; telefon kulübeleri, toplanma alanları ve masa üstleri gibi küçük ve orta genişlikte alanlar ve bireyler için tasarlandı. Mahsul, şirketlerde çalışanların ve müşterilerin benzer odadaymış gibi uzakta birlikte çalışmasına ve etkileşime girmesine muavin oluyor. Kullanıcılar Gmail™ ve Google Calendar™ ile ayarlanan ya da paylaşılan bağlantıya tıklayarak erişilebilen konferans görüşmeleri yapabiliyor. Google Hangouts Meet ile hemen 25 kişiye dek takviye veren mahsul, Google G Suite Business ile 50, G Suite Enterprise ile 100 kişiye yardım verebiliyor. Google hesabı olmayan kullanıcılar da buluşma ağırlama bağlantısına tıklayıp davetli olarak görüşmelere katılabiliyor.

Acer Chromebase 24V2, toplantılarda kullanıcıların ihtiyacı olan her şeyi bir arada sunuyor. 24 inç boyutundaki, ayarlanabilir, Full HD dokunmatik ekran 250 nit parlaklık seviyesiyle kristal netliğinde manzara veriyor. 5 MP, geniş açısal, entegre web kamerası geniş veya küçük odalarda herkesin görüntünün içinde kalmasını sağlıyor. Ses yüksek ve net bir şekilde alabilen çift mikrofona sahip olan üründe iki stereo hoparlör ile belirgin sesler elde ediliyor. Bu Nedenle dinleyiciler hiçbir kelimeyi kaçırmıyor.

Acer Chromebase 24V2, 8. Tür Intel® Core™ i7-8550U işlemci, 4 GB DDR4 RAM ve 32 GB SSD baştan sona saniyeler içinde açılıyor ve akan video konferans görüşmeleri sunuyor. Mahsul böylece aralıksız konferans görüşmeleri ve net resim içinde fotoğraf sunumları gerçekleştirmek isteyen müşteriler için ideal bir çözüm haline geliyor.

2019020817483081685.jpg 2 yeni Chromebase Daha Geldi! İşte Özellikleri!

Chrome OS destekli Acer Chromebase 24I2 ufak ve orta ölçekli modern şirketlerde çoğu bambaşka atama alabilen elverişli bir tecrübe sunuyor. Tercihe tabi gelen dokunmatik ekran ile kimsesiz bir masaüstü egzersiz cihazı veya paylaşılan bir iş istasyonu olarak rahatça kullanılabiliyor. Ürünü mağaza girişlerinde herif hizmetleri cihazı ve mağaza içi veri noktası olarak ya da otel lobilerinde, süpermarketlerde ve alıcı ile ilk elden temas kurulan öteki senaryolarda uygulamak mümkün. Şirketler; süratli açılma süresi, gelişmiş güvenlik, ağ ve bulut üzerinden kolay idare, daha çabuk erişilen ve çalışan uygulamalar gibi özelliklerden yararlanabiliyor.

Yeni Acer Chromebase 24I2, okullardaki bilgisayar laboratuvarlarında ya da kütüphanelerde herkesin iki taraflı kullanabileceği masaüstü bilgisayarlar şeklinde de değerlendirilebiliyor. Çıkar çıkmaz Google Play™ desteği sunacak olan ürün sayesinde öğrenciler; eğitim, araştırma, gösteri ve daha fazlası için Android ve Chrome web uygulamalarına erişebilecek.

8.Nesil Intel Core işlemci, 8 GB’a dek DDR4 RAM ve 128 GB’a dek SSD’ler ile uygulamalar ve grafikler daha hızlı çalışıyor, aynı anda ansızın artı ödev sürekli bir şekilde yapılabiliyor. Büyük tablolar gibi yoğun operasyon gerektiren işler ve benzer anda aniden fazla tatbik çalıştırmak için ideal çözüm sunuluyor.

Geleceği düşünen tasarım

2019020817485597385.jpg Geleceği düşünen tasarım

Acer Chromebase 24V2 ve Acer Chromebase 24I2, şık kasaları ve elmas kesim stantlarıyla ofise güzel bir katkı maddesi sağlıyor. İnce çerçeveli, Full HD 1920×1080, dokunmatik, IPS4 ekran yansımaları önlüyor ve -5 ila 25 derece eğilebiliyor. Tercihe ast gelen VESA kurulum kiti ile duvara monte edilebilen ürün ile ufak odalarda yerden biriktirmek de mümkün. Güzel soyut kabloları saklayan arka kapak sadece kullanımı kolaylaştırmakla kalmıyor, şık bir dış görünüş de sunuyor.

Her Koşul ve Aygıt için Temas Noktaları

Her iki cihazda da anında her aygıta bağlanma imkanı sunarak daha fazla işlev sağlayan fazla sayıda giriş çıkış yer alıyor. Ürünlerde bir adet USB 3.1 Type-C™ bağlantısı, dört adet USB 3.1 Gen 1 girişi, HDMI, SD kart okuyucu ve sürekli video konferanslar için RJ45 girişi bulunuyor.

Arkadaki Planda Yapılan Güncellemeler

Arkadaki planda yapılan güncellemeler, kullanımda kesinti yaşanmadan cihazınızın en yeni özelliklere ve emniyet yamalarına kavuşmasını sağlıyor. Acer Chromebase modelleri Chrome OS’in çok katmanlı güvenliğinden yararlanarak müşterileri en yeni virüs ve zararlı yazılımlardan koruyor. Arka planda yapılan güncellemeler5 manüel bakım gereksinimini azaltıyor, Google’ın 7/24 desteği de müşterilerin rahat etmesini sağlıyor.

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişim gösterebilir. Belirtilen pazarlardaki bulunabilirlik, mahsul özellikleri ve fiyatlar hakkında daha artı bilgi için www.acer.com adresi üzerinden en yakın Acer ofisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Önceki HaberGuardians Of Galaxy 3’ün yıldızından direktifler! Sonraki HaberGalaxy S10e’nin Sarı Renklisi Belirdi!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir