Açık dünya, hayatta kalma RYO, Outward 26 Mart’ta çıkacak

Haberler admin 216 Okundu
sponsorlu reklam

Açık dünya, hayatta kalma RYO, Outward 26 Mart'ta çıkacak

Deep Silver ve geliştirici Nine Dots hardcore fantezi serüven RYO açık dünya, hayatta kalma oyunu Outward’ın 26 Mart 2019‘da yayımlanacağını duyurdu. Ilan ile birlikte Outward için diğer taraftan fragman yayımlandı. Deep Silver ve Nine Dots yeni oyunları için iddialı talimat yaptı. Outward’da oyuncuları çok ayrı bir açık dünya RPG oyunu deneyiminin oyuncuları beklediği ifade edildi. Outward’ın çıkış tarihi ilan fragmanını aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Outward çıkış tarihi ilan fragmanı

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Mart 2019‘da yayımlanacak olan Outward, split screen ya da online temas ile ortak olarak da oynanabilecek. Outward‘ın açık dünyasını arkadaşlarımızla birlikte oynayabileceğiz. Oyunda birbirinden ayrı silahlar ve farklı alanlara yönlendirilmiş tuzaklar da kullanabileceğiz. 

Bilhassa 2018 yılında önceki yıllara kadar azıcık daha azalmış olsa da, hayatta kalma oyunları popülaritesini kaybetmiş yok. Pek çok gösterişli hayatta kalma oyununun süre içinde, oyuncu kaybı yaşayıp, değil olup gittiğine tanık olduk.  Son olarak Atlas büyük bir beklenti yaratmış, oysa öyle fazla oyuncu hayal kırıklığına uğramıştı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir