Akıllı Magnet ile eve sipariş!

Mobil Uygulamalar admin 289 Okundu
sponsorlu reklam

Akıllı Magnet ile eve sipariş!

McDonald's'tan bir ilk: Magnet ile eve sipariş!

Dijital dünyadaki yenilikleri müşterileriyle buluşturmaya devam eden McDonald’s Türkiye süratli servis sektöründe bir ilki hayata geçirdi: Zeki Magnet. Zeki Magnet, tüketicilerin NFC (Yakın Bölge İletişimi) özellikli telefonlarını buzdolabı magnetlerine temas ettirerek çarçabuk sipariş verebilmelerine olanak sağlıyor. Zeki Magnet tamamen herhangi bir tatbik indirmeye veya sürekli güncelleme yapmaya lüzum kalmıyor. Akıllı Magnet, otomatik sipariş talimatı ve hemen olan sipariş koşul izleme seçenekleri de sunuyor. Böylece tüketiciler süratli ve pratik şekilde evlerine sipariş vererek yemeklerinin tadını çıkarabiliyorlar.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

“Yeni bir dünyanın kapılarını açıyoruz”

Türkiye’de mobil ticaret için büyük bir potansiyel olduğunu söyleyen McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, “McDonald’s olarak sadece en kaliteli ürünleri en iyi fiyata sunmayı değil bununla birlikte müşterilerimiz için en iyi deneyimi eve serviste de yaratmayı hedefliyoruz. Onların istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi en iyi ve en çabuk şekilde sunmaya odaklanıyoruz. Elif Göktaş, Zeki Magnet’in ayrıca ilham veren keza de sektörün hızlı ve dinamik yapısına uyan bir proje olduğunu belirterek ekledi: “Restoranda sunduğumuz çabuk ve kaliteli servisi Zeki Magnet ile eve servis hizmetimize de taşıyoruz. Müşterilerimizin tek yapmaları gereken telefonlarını Akıllı Magnet’e temas ettirerek sipariş devretmek ve McDonald’s’ın efsane lezzetlerinin hoşlanmak…”

İLGİLİ HABER Yemeksepeti’nde “muhtarlık” yarışı Önceki HaberSoyuz’daki Esrarengiz Delik İçeriden Açılmış Sonraki HaberSamsung, Üç Boyutlu Tarama İşlevi Peşinde

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir