Aksiyon oyunu Sekiro: Shadows Die Twice’ın haritası belli oldu

Haberler admin 189 Okundu
sponsorlu reklam

Aksiyon oyunu Sekiro: Shadows Die Twice'ın haritası belli oldu

Sekiro: Shadows Die Twice oyuncuları için yayınlanan yeni oynanış videolarının yanında oyunun açık dünya haritası da belirli oldu. Geçtiğimiz akşam From Software kadar düzenlenen canlı yayında oyunla alakalı yeni bilgiler veren geliştiriciler, canlı yayında Bloodborne‘a aynı mekanikler gösterdi. Hem oyunla alakalı ekran görüntüleri ve illüstrasyonlar da bildiren yapımcılar, oyunun haritasını anlattı.

Sekiro: Shadows Die Twice’ın açık dünya haritası

Aksiyon oyunu Sekiro: Shadows Die Twice'ın haritası belli oldu

Yarı açık dünya bir yapıda olan Sekiro: Shadows Die Twice‘ın haritası pek fazla büyük olmasa da, oyun için tatmin edici olacaktır. Souls oyunlarının yanına Bloodborne’la da büyük bir başarıya imza atan From Software ekibi, bakalım Sekiro: Shadows Die Twice‘la oyunculara nasıl bir tecrübe sunacak? 2019’un en çok beklenen oyunlarından bir parça başına olan yapım, Souls oyunlarında gördüğümüz rol yapma unsurunu barındırmayacak. Bunun yerine daha seri bir oynanış ve aksiyonla bezenmiş mekanikleri kontrolcümüze veren oyun, büyük bir kesim oyuncu topluluğu kadar heyecanla bekleniyor.

Bu yıl çıkacak aksiyon oyunlarıyla yarışacak olan Sekiro: Shadows Die Twice, gösterişli bir şekilde piyasaya çıkacak. Oyun, 22 Mart 2019 tarihinde piyasaya sürülecek.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir