Aksiyon RPG Dragon Ball oyunundan ilk video yayınlandı!

Haberler admin 189 Okundu
sponsorlu reklam

Aksiyon RPG Dragon Ball oyunundan ilk video yayınlandı!

Ardındaki gelen birçok anime ve mangaya ilham kaynağı olmaya başaran Dragon Ball serisi için geçtiğimiz günlerde sürpriz bir bildiri gelmiş ve Project Z isimli aksiyon RPG oyunu ortaya çıkmıştı. Akira Toriyama‘nın başlangıçta 1984 yılında kaleme aldığı efsane serinin yeni oyununa ait ilk video ise nihayet yayınlandı.

Aksiyon RPG olan bir Dragon Ball oyunu geliyor

Bandai Namco firması yayınladığı ilk video ile oyunun nasıl bir atmosfere sahip olacağını da gözler önüne serdi. Yayınlanan videoya baktığımızda dövüş sahnelerinin daha önce çıkan oyunları aratmadığını görüyoruz. yan bağımsızlık dolaşım kısmına dair bazı sahnelere de yer verilmiş fakat bu sahnelerin oldukça kısa olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun hikayesi hakkına, daha açık konuşmak gerekirse geçtiği dönem hakkında net bir bilgi olmasa da muhtemelen adından ve videodan anlayabileceğimiz gibi Z döneminde geçiyor olacak. 

Konsollar dışarıda PC platformuna da geleceği kayıtlı oyunun bu sene içerisinde çıkacağı da açıklandı. Dragon Ball Project Z olarak adlandırılan oyunun bu ilk videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir