Android Cihazınızın Hafızasını Artırmak İçin Kullanabileceğiniz En İyi 5 Uygulama

Mobil Uygulamalar admin 137 Okundu
sponsorlu reklam

Android Cihazınızın Hafızasını Artırmak İçin Kullanabileceğiniz En İyi 5 Uygulama

Günümüzde, zeki telefonların birçok 16 ya da 32 gb hafızaya sahip. Büyüyen kamera teknolojileriyle fotoğraf boyutları artıyor ve telefonun depolama alanı seri bir şekilde doluyor. Bu haberimizde, telefonunuzun hafızasından yer kazandıracak 5 uygulamayı inceleyeceğiz

Profesyonel olmayan fotoğrafçılar için akıllı telefonlar, fotoğrafçılığın bir numaralı aleti olmuş durumda. Çok Iyi fotoğrafı çekebilmek için seri halinde 15-20 fotoğraf çektiğimizi herkes biliyor. Geveze fotoğrafları bir bir silmek can tip bir süreçtir. Neyse ama bunu çok daha kolay ışık halkası getiren birkaç Android uygulaması var.

1. Google Files Go

Google Files Go, benzer fotoğrafları tek dosyada toplayarak hangisinin kalacağını ve hangilerinin silineceğini seçmenize ihtimal sağlıyor. Yalnızca galerinizdeki fotoğrafları yok; ekran görüntülerini, Whatsapp üzerinden gelen fotoğrafları ve uzun vakit kullanmadığınız dosyaları sınıflandırıyor.

Google Files GoİNDİR

2. Gallery Doctor – Photo Cleaner

Gallery Doctor, en etkili ve başarılı resim arıtma uygulamalarından birisi. Çift olan dosyaları, ekran görüntülerini ve düşük kalite fotoğrafları belirlemenize ihtimal sağlıyor. Hangi fotoğrafların silineceğine hangilerin kalacağına uyarı edin. Silme işlemine onay verdiğinizde bunun geri dönüşü olmuyor.

Gallery DoctorİNDİR

3. Clean Master

Clean Master’ı çoğunuz duymuşsunuzdur. En başarılı dosya temizleme uygulamalarından biri olan Clean Master, böylece fark edilmemiş olan gelişmiş bir fotoğraf temizleme eklentisine sahip. Diğer arıtma uygulamaları çoğu reklam ve pop-up ile geliyorken, Clean Master reklamsız bir arayüz sunuyor.

Clean MasterİNDİR

4. NoxCleaner

NoxCleaner, telefonunuzdaki yersiz fotoğrafları silmenize yardım ediyor. NoxCleaner, taramasını tamamladığında size; benzer fotoğrafları, büyük boyutlu dosyaları, ekran görüntülerini ve bulanık çıkan fotoğrafları sınıflandırarak, silmek isteyeceklerinizi öne çıkarıyor.

NoxCleanerİNDİR

5. Remo Duplicate Photos Remover

Remo, telefonunuzdaki benzer fotoğrafları silmeye odaklanıyor. Remo, taramasını tamamladığında diğer uygulamalardan bambaşka olarak, fena aydınlatmaya sahip fotoğrafları da sınıflandırıyor ve seçip silmenize olanak sağlıyor. Bu başvuru formu, sosyal medyayı faal olarak kullanıp resim paylaşan kişiler için çok yarar sağlıyor. Bunun nedeni, her uygulamanın paylaşılan fotoğrafları kendi klasörlerine kaydetmesi ve telefonunuzda benzer fotoğrafın birdenbire fazla kopyasının yer kaplaması.

Remo Duplicate Photos RemoverİNDİR Kaynak : https://www.makeuseof.com/tag/android-apps-deleting-photos/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir