Android One destekli yeni Nokia geliyor

Haberler admin 162 Okundu
sponsorlu reklam

Android One destekli yeni Nokia geliyor

Nokia, HMD Global’in kanatları altına girdikten sonra kayda değer bir sıçrama gerçekleştirdi. Finli imalatçı, geçmişte düştüğü hatalara bu sefer düşmedi ve kısa sürede en fazla telefon sevkiyatı gerçekleştiren 10 isimden biri olmayı başardı.

Nokia’nın bu dek kısa bir vakit içerisinde en çok telefon sevkiyatı gerçekleştiren 10 isimden biri olması rastlantı değil. HMD Global’in dürüst politikaları doğruca Finli imalatçı tip kitlesini hızlı bir şekilde genişletti. Bunda en büyük etmen yerinde fiyatlı modellerin satmak sunulmasıydı. Görünen o oysa HMD Global yerinde fiyatlı Nokia modellerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz gün Android One destekli yeni bir Nokia modeli FCC’de ortaya çıktı. Bakse konu model hakkında şimdilik pek bir data bulunmuyor. Bildiğimiz tek şey telefonun çift başlıca kameraya sahip olacağı.

Olasılıkla HMD Global bu modelini tanıtmak için Mobil Dünya Kongresi’ni beklemeyecektir. Zaten çoğunlukla antre segmentine hitap eden modeller için böylece büyük fuarlar seçim edilmiyor.

Android One destekli bu yeni modelin Nokia 1 Plus olacağına dair bazı söylentiler mevcut. Ama bu söylentilerin pek de güvenilir olmadığını belirtmek gerekiyor. Olasılıkla yeni Nokia modeli önümüzdeki dönemde açığa çıkacaktır. Bekleyip göreceğiz.

Galatasaray onu istiyor

“Çaylar benden!”

‘Artık yeter’ dedi

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir