Android Telefonunuzla Çektiğiniz Fotoğrafların Kalitesini Arşa Çıkaracak Uygulama

Mobil Uygulamalar admin 107 Okundu
sponsorlu reklam

Android Telefonunuzla Çektiğiniz Fotoğrafların Kalitesini Arşa Çıkaracak Uygulama

Google Kamera uygulaması, fotoğraf kalitesinin kamera donanımının izin verdiği kalitenin fazla üstüne çıkmasını sağlıyor. Dahası bu merkezdeki APK’lar baştan sona siz de kendi akıllı telefonunuza Google Kamera uygulamasını yükleyebilirsiniz.

Google, kaliteli ve net fotoğraflar çekmek için ekipman kadar yazılımın da önemli olduğunu Pixel serisinin ilk iki neslinde açık bir şekilde gösterdi. Huawei, Apple, Samsung gibi şirketler, çift kamera teknolojisi ile resim performansını yukarıya çekmeye çalışırken, Google Pixel ve Pixel 2 ikilileri tek arkadaki kamera ile rakiplerinin sunduğu az daha tüm özellikleri sunuyor.

Aslına bakarsanız Google markalı zeki telefonların kamera donanımları rakiplerine kadar daha zayıf kalıyor. Lakin Google Kamera uygulamasının müthiş yazılımı, HDR+ ve Portre modu gibi özellikleri ile çok iyi fotoğraflar çekebilmenizi olası kılıyor. Fakat Google Kamera uygulamasına Play Store’a girerek ulaşmanız ne eyvah oysa olası yok.

XDA Developers üyeleri, Google Kamera uygulamasının daha pozitif cihazla kullanılabilmesini istiyor. böylece XDA forumlarında pek çok farklı akıllı telefon için geliştirilmiş Google Kamera uygulaması bulunuyor. Kendi zeki telefonun için geliştirilen Google Kamera uygulamasını bulmak için bütün forumu daha alçak-üst etmek birazcık sıkıntılı olabilir.

XDA Developers, kullanıcıların akıllı telefonları için geliştirilen Google Kamera uygulamasını daha basit bulabilmesi için bir Google Kamera merkezi oluşturdu. Buraya tıklayarak 40’dan pozitif akıllı telefon modeli için Google Kamera başvuru APK’sı içeren Google Kamera merkez sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.xda-developers.com/download-google-camera-port/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir