Ankara’da ilk teknoloji fuarı!

Yapay zeka admin 138 Okundu
sponsorlu reklam

Ankara'da ilk teknoloji fuarı!

Sektör dinamoları ile bilirkişi tahlilci ve akademisyenleri bir araya getirerek, Başkent’in birincil teknoloji fuarı olma payesini taşıyan I-TECH Ankara, 14-15-16 Haziran 2019 tarihleri aralarında Ankara Üniversitesi’nde düzenlenecek.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

I-TECH Ankara, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ankara Ticaret Odası’nın destekleri ve Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Kullanım ve Araştırma Merkezi (ASTAM) meslek birliğiyle gerçekleştirilerek. Katılımcılarının mahsul ve teknolojilerini son tüketiciye ilk elden tanıtan, geniş iştirakçi profili ve hedeflenen ziyaretçi yelpazesi ile sektöre yön verecek yüksek profilli ticari bir ortam oluşturacak I-TECH Ankara, ziyaretçilerine de teknolojik inovasyonları eğlenceli etkileşimli bir atmosferde birebir deneyimleme ve profesyonellerin başarı hikayelerini kişisel olarak kendilerinden öğrenme fırsatı yaratacak. I-TECH Ankara bununla birlikte zeki teknolojiler konusunda analist ve akademisyenlerin son gelişmeleri paylaştığı bir platform olarak Ankaralıların karşısına çıkacak.

Teknolojiye istikamet veren markaların, heyecan verici start-up’ların, küresel ve lokal sektör liderlerinin, yeniden yapılanma ajansları ve teknoparkların yoğun katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan I-TECH Ankara, Interaktif I-TECH söyleşileri baştan sona sektörün öncü temsilcilerinin normal kalıpların dışına çıkarak ideallerini ve tecrübelerini direkt olarak paylaşacakları; ülkemizin önde gelen yatırımcı, girişimci ve teknolojik kanaat önderleri ile sosyal ağ fenomenlerini ziyaretçileriyle buluşturacak referans oturum gruplarına konut sahipliği yapacak.

I-TECH Ankara’ya katılan markalar mahsul ve teknolojilerini doğrudan tanıtma imkanı bulurken ziyaretçiler de teknolojik inovasyonları birebir deneyimleyebilecek, teknolojiye istikamet veren liderlerin başarı hikayelerini dinleyebilecek. Ülkemizin küresel bir ‘ileri teknoloji üssü’ olma vizyonu ile düzenlenen I-TECH Ankara’da yeni iş birlikleri ve geleceğe istikamet verecek düşünce ve ürünlere sponsorluk fırsatları doğacak.

Üniversite kulüpIerinin de katılımıyla gerçekleşecek I-TECH Ankara, Youtuber Orkun Işıtmak’ı ağırlarken, Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Fenerbahçe Spor Kulübü, BAU Super Massive gibi Türkiye’nin en büyük E-Sports takımlarının League of Legends eğlence maçlarına da ev sahipliği yapacak.

I-TECH Ankara’da sosyal medyanın, yapay zekanın, E-music, E-sports, gaming, console gaming ve robotics’in kayda değer isimleri ziyaretçilere deneyimlerini aktarırken kablosuz teknolojilerden drone’lara, sanal gerçeklikten 3D yazıcılara, otonom araçlardan dedektör teknolojisine değin ürünler sunan katılımcılar yer alacak, global trendler keşfedilebilecek.

HHB Expo göre düzenlenen I-TECH Ankara’yı destekleyen kurumlar ise şöyle: ATO, Ankara Kalkınma Ajansı, BTK, TBV, TÜBİTAK, DEİK, ASO, TÜBİSAD, ETİD, TESİD,

Digital Europe, Consumer Technology Association, MMA, WITSA, EITO, ITOCA ve Ankara Üniversitesi.

Önceki HaberLotus, Bir Defa Daha Ferrari’ye Rakip Almak İstiyor Sonraki HaberYapay Zekaya Aleyhinde Yeni Dikkat

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir