Anthem oyuncularını üzecek yeni bir haber daha paylaşıldı

Haberler admin 227 Okundu
sponsorlu reklam

Anthem oyuncularını üzecek yeni bir haber daha paylaşıldı

EA Games ve BioWare ortaklığıyla piyasaya çıkacak olan Anthem, büyük bir kesim oyuncu tarafından heyecanla bekleniyor. VIP demosuyla oyunculara kendini belirten Anthem, sahip olduğu mekanikleri oyunculara birinci elden göstermişti. yine de demoda gözükmeyen ve tam sürüme saklanılan içeriklerin ne olduğu merak ediliyor. Acilen ise oyun hakkında ortaya yeni bir reel daha çıktı. Açıklanan bilgilere göre Anthem’da pilotumuzu kişiselleştirmek muhtemel olmayacak. Oyunun yapımcılarından olan Mark Darrah‘ın belirttiğine kadar oyuncular, geliştiricilerin daha öncesinde hazırladığı pilotlardan bir tanesini seçecek.

Anthem’da pilotu olası olmayacak

We have focused our personalization efforts on the Javelin.
For the pilot, you will pick a pre-generated head from a listhttps://t.co/bgWJXGLlSv

— Mark Darrah (@BioMarkDarrah) 7 Şubat 2019

Javelin zırhları üzerine yoğunlaştıklarını söyleyen Darrah‘ın bu söyleminin tersine geliştirici ekip, Javelin zırhlarının daha öncesinde böylece fazla kişiselleştirmeye açık olmayacağının altını çizmişti. Bakalım Anthem, çıktığı vakit oyuncuları hoşnut edebilecek mi? Daima beraber göreceğiz.

PC platformunda vuruş hissiyatı konusunda sıkıntıları yer alan oyun, konsol platformunda daha iyi bir deneyim yaşatabiliyor. 22 Şubat 2019 tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformunda çıkacak olan üretim, Nintendo Switch’i es geçecek. Oyunun Xbox One ve PC platformunda 4K oynanabildiğini belirtelim.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir