Anthem, PC'de mi yoksa Xbox One X'te mi daha iyi görünüyor?

Anthem, PC’de mi yoksa Xbox One X’te mi daha iyi görünüyor?

Haberler admin 123 Okundu
sponsorlu reklam

Anthem, PC'de mi yoksa Xbox One X'te mi daha iyi görünüyor?

Oldukça sorunlu çıkışıyla, son zamanların en çok konuşulan oyunlarından biri olmayı başaran Anthem, daha çok hatalarla ve düşük kalan satışlarıyla gündeme geliyor. Duyuru videosunda sunduğu çarpıcı grafikleriyle, oyuncuların ağzını yaklaşık olarak açık bırakan Anthem hangi platformda daha iyi görünüyor. Anthem’ın 4K performansı kıyaslandı. PC ve XBox One X‘te 4K çözünürlük desteği sunan Anthem hangi platformda daha iyi performans sergiliyor? Analiz videosuna aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz. 

Anthem PC, Xbox One X 4K kıyas videosu

Digital Foundry Anthem’ın Xbox One X ve PC sürümlerini kıyasladı. Anthem PC’de keza medium ayarlarda ayrıca de Ultra ayarlarda deneme edildi. 

Anthem ilk ilan videosu ile büyük bir heyecan yaratmıştı. Bioware‘in geliştirdiği oyun, grafiklerinin yanı sıra, katmanlı açık dünyasıyla da dikkat çekmişti. Oysa ne olduysa oyunun kapalı betasının yayınlanmasının peşinde oldu diyebiliriz. Anthem’ın kapalı betasına giren oyuncular sıklıkla oyundan düştü, umma ekranlarında takılıp kaldı. Geçtiğimiz hafta çıkışını gerçekleştiren Anthem’da sorunlar devam edince tepkiler de çığ gibi büyüdü. Oyunun yayınlanmasının ardındaki Bioware, sık aralıklarla güncelleme yayınlamaya devam ediyor. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir