Anthem’ın demosu oyuncuları adeta çileden çıkarttı

Haberler admin 162 Okundu
sponsorlu reklam

Anthem'ın demosu oyuncuları adeta çileden çıkarttı

2019 yılının en çok beklenen co op oyunlarından bir tanesine olan Anthem‘ın demo süreci, geçtiğimiz günlerde başladı. Oyunun bir kısmını oyunculara belirten geliştiriciler, daha şimdiden oyuncuların sinirini zıplatmış durumda. Çünkü oyuncuların Twitter ve Reddit forumlarında belirttiğine tarafından Anthem’ın sunucuları, oyun için epeyce eksik durumda. Aralıksız olarak bağlantı sorunları yüzünden oyuna giremeyen oyuncular, EA Games‘e yaklaşık olarak ateş püskürüyor. 

Anthem’ın demo sürecinde temas sorunları yaşanıyor

Diğer bir yanlamasına 1 Şubat tarihinde oyunun açık betası başlayacak. Eğer betaya yeralma istiyorsanız, oyunu şimdiden ön yükleme yaparak sisteminizde hazırlanmış tutabilirsiniz. hemen oyunu yalnızca ön sipariş yapan oyuncular demoya giriş yapabiliyor. Eğer EA Games, bu bağlantı sorunlarını düzeltmezse, açık beta sürecinde daha büyük bir felaket yaşayabilir. PC ve konsol dahil her platformda yaşanan bu temas sorunları umarız yakın zamanda giderilir.

Demo sürecine 3 tane Stronghold görevi koyan EA Games, acilen oyunu daha çok teknik anlamda test ediyor. İçerik anlamında tatmin edici olduğu söylenilen Anthem’ın uzun yıllar boyunca destekleneceği konuşulmakta.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir