Anthem’ın demosunda kaç tane Stronghold görevi bulunuyor?

Haberler admin 174 Okundu
sponsorlu reklam

Anthem'ın demosunda kaç tane Stronghold görevi bulunuyor?

BioWare ekibinin yeni oyunu Anthem’ın çıkışına fazla az bir süre kaldı. 22 Şubat 2019 tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformunda çıkacak olan yapımın demosu ise bugün oyunu ön sipariş yapan kullanıcılar için başladı. Demoda öbür bambaşka görevleri oyunculara sunan Anthem’da kaç tane Stronghold görevi olduğu belirlenmiş oldu. Açıklamalara göre Anthem’ın demosunda bütün olarak 3 tane Stronghold görevi bulunacak.

Anthem’ın demosunda nasıl görevler yer alıyor?

Oyunun Stronghold görevleri, bildiğimiz sıradan zindan görevlerinden biraz daha farklı. Daha fazla Destiny’nin Strike görevlerine benzetebileceğimiz Stronghold görevlerini minik Raid‘ler olarak da tanımlayabiliriz. Takım oyunu gerektiren Stronghold görevlerini gerçekleştirmek için şimdiden kendinize bir dost grubu kursanız iyi olur. Huysuz taktirde tek başınıza oyun çıktığında yalnızca belli başlı görevi oynayabilirsiniz.

Oyunun başlıca görevlerinin tek başına sonuna kadar oynanabildiğini söyleyen BioWare, yine de bu oyunun arkadaş gruplarıyla oynandığında daha zevkli olacağını daha öncesinde açıklamıştı. Bakalım Anthem, Mass Effect Andromeda‘dan sonradan BioWare‘ın prestijini düzeltebilecek mi? Hep beraber göreceğiz. Öteki bir yandan EA Games, Anthem‘ın satışlarına epeyce güveniyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir