AnTuTu performans testinin yeni lideri belli oldu

Haberler admin 158 Okundu
sponsorlu reklam

AnTuTu performans testinin yeni lideri belli oldu

Agresif fiyat politikası sayesinde global pazardaki tip kitlesini çabuk bir şekilde genişleten Xiaomi, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sene büyük bir sıçrama gerçekleştirerek, dünyanın en çok telefon sevkiyatı gerçekleştiren 4. ismi olan Çinli imalatçı, Apple’ın derhal ardında yer alıyor.

Bilhassa orta ve üst segmentteki modelleri ile dikkat çeken Xiaomi, fiyat olarak kullanıcılarını üzmeyen bir üretici. Eğer sar değeri konusunda bir takıntınız yahut mutlaka yeni bir telefon alırken Xiaomi modellerine de göz gezdirmenizi nasihat ederiz.

Peki Xiaomi neden bu değin popüler oldu? Fiilen bu sorunun cevabını geçtiğimiz günlerde tanıtılan Xiaomi Mi 9’a bakarak bile bilmek muhtemel. Zira Xiaomi Mi 9 segmentindeki modellerle aynı kalibrede olmasına karşın fiyat olarak onlardan fazla daha ucuz.

Çinde satışa sunulduğu anda tüm stokları tükenen Mi 9, AnTuTu performans testinin de yeni lideri oldu. Lenovo Z5 Pro GT’yi devirerek listenin 1 numarasına yerleşen Xiaomi Mi 9, fiyat performans kalibresinde şimdilik rakipsiz gibi görünüyor.

Mi 9 şu anda ülkemizde satışa sunulmuş yok. Lakin Xiaomi’nin Türkiye’de 2 adet Mi Store’u olduğunu hesaba katarsak, önümüzdeki günlerde satışa sunulacağına muhakkak gözüyle bakabiliriz.

 

Koca şehri yuttu!

Sakın ikinci kez ısıtıp yemeyin!

Bu Faruk o Faruk yok!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir