Apex Legends’ın büyük başarısı: Bir ayda 50 milyon oyuncu!

Haberler admin 207 Okundu
sponsorlu reklam

Apex Legends'ın büyük başarısı: Bir ayda 50 milyon oyuncu!

Apex Legends oyuncu sayısı büyük bir hızla artmaya devam ediyor. Demin yayınlanmasının üstünden yalnızca bir ay geçmiş olmasına karşın Apex Legends, 50 milyon oyuncuya ulaştı. Battle Royale türüne damga vuran oyun, daha önce çıkmış olan Battle Royale oyunlarına da şimdiden ilham olmayı başardı. Apex Legends’ta bulunan işaretleme özelliği Fortnite Battle Royale’da kullanılmaya başlandı. Ubisoft‘un geliştirdiği taktiksel FPS oyunu Rainbow Six Siege de Apex Legends’ın işaretleme sistemine talip oldu. 

Apex Legens mobil ne süre çıkacak?

Apex Legends hit 50 Million players worldwide! We are humbled by all your support and can’t wait to show you what’s next. pic.twitter.com/QTDH57lfvB

— Apex Legends (@PlayApex) 4 Mart 2019

Titanfall serisinin geliştiricisi Respawn Entertainment‘ın geliştirdiği Apex Legends tabiri caizse bir geceyarısı operasyonu ile ansızın oyuncuların beğenisine sunuldu. Yayınlandığı gün itibariyle bir milyon oyuncu sayısını devien Apex Legends, hemen şimdi bir hafta geçmeden oyuncu sayısının 10 katın çıkarttı. 25 milyon sınırını da kısa süre içinde açan Battle Royale oyunu, yayınlanmasının üzerinden hemen şimdi bir ay geçmiş olmasına karşın 50 milyon oyuncuya ulaştı. PC, Playstation 4 ve Xbox One için yayınlanan Apex Legends’ın mobil sürümünün ise ne zaman yayınlanacağı merak konusu.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir