Apex Legends’ta hilecilerin yeni yöntemi şeytanın aklına gelmez

Haberler admin 121 Okundu
sponsorlu reklam

Apex Legends'ta hilecilerin yeni yöntemi şeytanın aklına gelmez

Battle Royale türünün en çok oynanan yapımlarından bir her birine olan Apex Legends, gün geçtikçe oyuncu sayısını yükseltmeye devam ediyor. Yükselen oyuncu sayısı sebebiyle hilecilerin artışı, oyunu olağan bir şekilde oynayanların canını sıkmaya başladı. Hilecilere hiçbir şekilde taviz vermeyen geliştiricileri ise ilerde daha büyük sorunlar bekliyor olabilir. Çünkü hilecilerin geliştirdiği yeni bir taktik, hilecilerin banlanmasına az daha engel olmakta.

Apex Legends’ta hilecilerin yeni yöntemi şeytanın aklına gelmez

Ortaya çıkan bilgiye takriben aldatma kullanan oyuncu, muhalif oyuncuyu yere düşürdüğünde öldürmüyor. Yere düşen oyuncuyu, kendi öldürmek yerine aldanma kullanmayan takım arkadaşına öldürtüyor. Oysa ölen oyuncu, kendisini öldüren oyuncuyu raporladığında, kendisini öldüren oyuncu pak olduğu için apaçık hile kullanan oyuncu için herhangi bir sorun kalmıyor. Bu Vesile Ile hileciler banlanmaktan kaçınabiliyor.

Bu sıkıntının önüne şimdilik nasıl geçilebileceği bilinmemekle birlikte oyuncular bu duruma asap olmaya başladı. Bakalım Respawn Entertainment geliştiriciler, bu durum için nasıl bir çözüm geliştirecek? Ilgiyle bekliyoruz. Eğer oyunun kandırma sıkıntısına bir çözüm getirilmezse, Apex Legends oyuncu kaybı yaşayabilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir