Apex Legends’ta şimdiye kadar kaç kişi oyundan uzaklaştırıldı?

Haberler admin 127 Okundu
sponsorlu reklam

Apex Legends'ta şimdiye kadar kaç kişi oyundan uzaklaştırıldı?

Apex Legends‘la birlikte Battle Royale pazarı bu sıralar daha da alevlendi. 1 ayda 50 milyon oyuncuya ulaşan Apex Legends, rakiplerini adeta nispet yapıyor. Fakat bu değin artı oyuncunun bulunduğu yeni oyunda emrindeki ki kötü huylu oyuncular da olacaktır. Belirtilen yeni bilgiye göre Respawn ekibi, 355 binin üzerinde oyuncuyu sınırsız olarak oyundan uzaklaştırmış. Hile yüzünden oyuncuları uzaklaştırdıklarını bildiren geliştiriciler, aldatma kullanan oyunculara hiçbir şekilde acımıyor.

Apex Legends’ta aldanma kullanan oyunculara büyük ceza

Anti aldatma yazılımını zorlama geçtikçe geliştirmeye sürekli Respawn geliştiricileri, Easy-Anti-Cheat sisteminin iyi çalıştığına inanıyor. Umarız bu değin üst bir emniyet sistemi, bütün rekabetçi oyunlara getirilir. Bunların yanında Fortnite ve PUBG‘nin, Apex Legends karşı oyuncularına ne gibi yenilikler sağlayacağını merak ediyoruz. Gün geçtikçe oyuncu sayısını yükselten başarılı oyun, bakalım bu popülaritesini ne zamana değin sürdürecek. Akıcı oynanış mekanikleriyle oyuncuları kendine bağlayan Apex Legends’ın espor liginin de yakında başlaması bekleniyor.

Son olarak Amd kullanıcılarının haftaya Apex Legends için özel bir şoför güncellemesi alacağını belirtelim. Bu güncellemeyle birlikte oyunun performansı artacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir