Apple FaceID için yeni bir video yayınladı

Haberler admin 166 Okundu
sponsorlu reklam

Apple FaceID için yeni bir video yayınladı

Zeki telefon sektörünün önemli isimlerinden biri olan Apple, geçtiğimiz yıl tanıttığı yeni tür iPhone modelleri ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştı. Eski, olağan tasarımını ayrıntılarıyla terk eden Cupertino merkezli şirket, çentikli tasarıma sahip 3 modelle karşımıza çıkmıştı.

3 modelin de en manâlı iki taraflı özelliği, uçtan uca ekran tasarımı ve çentik içerisinde gizli olan FaceID teknolojisiydi.

2017 yılında satışa çıkan iPhone X’in en önemli özelliği olan FaceID, yeni cins iPhone modellerinde de varlığını sürdürdü. Şu aralar ekran altı parmak izi okuyucusunun, yüz tanınma teknolojilerine kıyasla daha popüler olması Apple’ı harekete geçirdi.

 Dilerseniz yayınlanan bu reklam filmine yukarıdan göz atabilirsiniz.

Içten olmak icabında, çentikli tasarım çizgisi 2018 ile birlikte miadını doldurdu. Dolayısıyla Apple’ın artık yeni bir tasarıma geçmesi gerekiyor. Eğer Cupertino merkezli şirket bu sene satışa sunacağı yeni cins iPhone modellerin de çentikli tasarımı tercihlerse, işler daha da kötüye gidebilir.

En azından Apple’ın da bundan böyle yüz tanınma teknolojisini geride bırakıp, uçtan uca ekranla daha öbür teknolojilere yönelmesi gerekiyor. Elbette bunun yanına içten sürükleyici bir fiyat politikası da koşul.

 

“Rüyanızda görürsünüz!”

en düşük beşiz doğuruyor

Terim istemedi, Belçika’ya gidiyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir