Apple Music büyüyor!

iOS admin 248 Okundu
sponsorlu reklam

Apple Music büyüyor!

Apple’ın iPhone işi 2018’I iyi bir noktada kapatmamış olsa da, Apple CEO’su Tim Cook’un söylediğine tarafından iTunes ve Apple Music iyi bir hızla büyümeye devam ediyor.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki başvuru formu izinleri

Cook, firmanın 2019 yılı için birincil gelir duyurusunda, geçtiğimiz yılın sonunda Apple Music’in 50 milyon aza sayısını aştığını ve Apple Pay, Apple Music, Apple News ve App Store’daki üyelik bazlı 30000 uygulamayı taşıyan hizmetlerin sene bazında %40 büyüdüğünü belirtti.

Dünya’nın en büyük özel müzik yayını hizmeti Spotify, en son duyurusunda sadece 70 milyon civarı ücretli üyeye sahipti ve liderliğini koruyordu. Fakat eğer Apple büyümesine bu tez devam ederse, bu şart yakında değişken.

Geçtiğimiz yıl bu zamanlarda Wall Street Journal, Apple’ın müzik yayını hizmetinin 36 milyon civarında ücretli üyeye sahip olduğunu söylemişti ve bu da geçtiğimiz 12 ay içerisinde epeyce pozitif üye kazanıldığı anlamına geliyor. Bağlı fakat Apple’ın Mayıs 2018 tarihinde 50 milyon üyeyi duyurduğunu belirtmekte fayda var ama bu rakam, test üyeliklerini de içeriyordu.

Ne eyvah ki Cook, yeni tür AirPod’lar ya da video yayını hizmeti hakkında bir açıklama yapmadı ve yalnızca, demin bu konuşmayı derinleştirmek için hazır olmadıklarını, ilerleyen tarihlerde yeni bir tanımlama yapacaklarını söyledi.

Önceki HaberGalaxy S9, Nihayet ABD’de de Güncelleniyor Sonraki HaberSwitch’in yeni güncellemesi hacklendi

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir