Aradığınız torrent’i TorrentRover ile bulun.

Programlar admin 658 Okundu
sponsorlu reklam

Zamunda,Arena-TR gibi ücretli torrent sitelerinde aradığınız çoğu torrenti kaliteli bir şekilde bulabilirsiniz. Peki böyle ücretli veya zor üye olunabilen sitelerde üyeliğiniz yoksa ne yapıyorsunuz? İnternetten torrent arama motorları kullanarak torrent arıyorsunuzdur, peki bu bulduğunuz torrentlerin ne kadar kaliteli veya amacınıza uygun olduğunu biliyormusunuz? İşte bu tür problemler için TorrentRover biçilmiş kaftan. Üstelik hiçbir çöp program veya reklamı bilgisayarınıza musallat etmeden..

Buradan TorrentRover’i indiriyorsunuz ve bulmak istediğiniz film, müzik vb. torrentleri aramaya başlıyorsunuz. Bir örnek vererek kullanımını size anlatmak istiyorum.

torrentrover1.fw

Ben şu an vizyonda olan Now You See Me 2 yi arattım ve aşağıda sonuçlar görüldüğü gibi çıktı.isoHunt,kickAss,PirateBay gibi torrent sitelerinden arama yapıldı ve detaylı bir şekilde sonuçlar gösterildi. Points ile puanına göre sıralayabilir veya Size’a tıklayarak boyutuna göre sıralama yapabilirsiniz.

Daha sonra istediğiniz torrente sağ tıklayıp Download Torrent dediğiniz anda torrent indirme dosyası indirilir ve sonra uTorrent,BitTorrent gibi programlardan bu torrenti açıp indirmeye başlayabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir