Armut büyümeyi sürdürüyor

Donanım admin 274 Okundu
sponsorlu reklam

Armut büyümeyi sürdürüyor

Türkiye’nin hizmet alanı online platformu Armut.com kurucuları Başak Taşpınar Değim ve Erol Değim’in ev sahipliğinde 2018 değerleme toplantısı gerçekleştirdi. %63 büyümeyle hizmet pazarındaki liderliğini sağlamlaştıran Armut, 2018 yılı boyunca 1.8 milyon talep aldı ve hizmet veren sayısı 291.744’e çıktı. Tadilat, temizlik, nakliye gibi büyük servislerin yanı sıra özel ders ve bireysel hizmetlerde de Türkiye’nin en fazla tercih edileni Armut oldu. Tadilat (%29), Taşıma (%23), Temizleme (%18), Özel Ders (%8) Armut’un en çok tercih edilen kategorileri oldu.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki dilekçe izinleri

Hizmet sektöründe Romanya’da, nakliye kategorisinde Suudi Arabistan ve Mısır’da lider!

Geçtiğimiz sene HomeRun markasıyla yurtdışına açılan Armut, 2018’de süratli bir çoğaltma gerçekleştirdi. Kısa sürede Romanya’da liderliğe yerleşen Armut; %317 talep ve %2800 hizmet veren büyümesi gerçekleştirirken, hizmet çeşitliliğini artırdı, 48 bambaşka kategoride istek alarak hizmetlerini çeşitlendirdi. Suudi Arabistan ve Mısır’ın taşıma kategorisinde lider olan Armut, 2019’da da yurtdışı yatırımlarına devam edecek.

Rahat Taşın %952 büyüdü!

Armut’un 2018’de lansmanı yapılan markası RahatTasin.com geçtiğimiz sene her tarafında %952 büyüdü ve 96.360 km eşya taşındı. Nakliye dek ilgi görebilen bir öteki kategori olan temizlikte ise Armut’un temizlediği evlerin sayısı %94 arttı. Online güvenli ödeme, “yoldayım, işteyim” gibi otomatik bildirim karşılayan ürün gelişmeleri, abonelik sistemi gibi gelişmelerle temizlik kategorisi büyümeyi sağlayan kayda değer etkenler olarak öne çıktı.

Serverless, veri science ve suni akıl teknolojilerinde Armut liderliğe devam etti

Dünya teknolojilerini takip eden Armut, ülkemizin teknolojik büyümesine de katkıda bulundu. Hemencecik fiyat hesaplama özelliği ile bütün hizmetlere fiyat şeffaflığı getiren Armut’ta bundan böyle hizmetlerin fiyatlarını merak etmeye lüzum yok. Ürününü yeniliklerle zenginleştiren Armut, Chat Bot ile Turkcell BIP platformundan da hizmet vermeye başladı. Ilk 5 ayda 3185 talep aldı.

Armut’tan Yenilik: Hemen Rezervasyonla Masaj Hizmeti

Hizmet sektörünün en güvenilir platformu Armut, derhal rezervasyonla alınabilen hizmetlerine masajı ekledi. 67 TL’den başlayan rekabetçi fiyatlarıyla, ev rahatlığında alınabilecek masaj hizmeti, şimdilik 3 büyük şehirde uygulanıyor, yakında ise bütün Türkiye’de olacak.

Önceki Haberİşte Bilgi Merkezlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir