Asphalt 9: Legends’a Lamborghini!

Mobil Uygulamalar admin 158 Okundu
sponsorlu reklam

Asphalt 9: Legends'a Lamborghini!

Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, Lamborghini iş birliği ile dünyanın en fazla indirilen mobil oyun serisinin en son üyesi Asphalt 9: Legends‘ın oyuncularını Lamborghini dünyasını keşfe çıkaran bir aktivasyona imza attı. Bu ortaklık tüm oyunculara hakiki ve sanal arasında bir köprü kuran oyun içerisinde konsept vasıta Terzo Millennio’yu kullanma fırsatı verirken, düzenlenen yarışma sonucu adalet kazanan oyunculara da İtalya’daki Lamborghini genel merkezini gerçek hayatta keşfetme şansını sundu.

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın!

Oyuncular, kısa bir süreliğine yalnızca Asphalt 9: Legends’ta bulunan Lamborghini’nin harika konsept aracı Terzo Millennio ile Dünya çevresinde 1,175 kere dolanmaya eşit uzunlukta, 8,6 milyon yarış tamamlayarak yarışın bütün ziyafet ve heyecanı deneyimlediler. Bu seçkin marka deneyimi, oyun topluluğunun en iyi iki oyuncusunun İtalya’da hayatlarının gezisinde reel bir Lamborghini direksiyonunun başına geçmesiyle zirveye ulaşmış oldu. Oyuncular keza, dizayndan sorumluluk sahibi başkan Mitja Borkert ile tanışma ve Lamborghini vasıta montajının tüm aşamalarını inceleyebildikleri “Manifattura Lamborghini“yi ziyaret etme fırsatı elde etti. Bu muhteşem yolculuk oyuncuların reel Terzo Millennio ile tanışmasıyla son buldu.

Gameloft bu ortaklık doğru ‘paranın satın alamayacağı türden bir deneyimi’ oyuncularına sunarken, Lamborghini ise yayınlandığı Temmuz 2018 tarihinden bu yanlamasına 19 milyon indirme sayısına ulaşan Asphalt 9: Legends’ın geniş ve ayrıntılı kitlesine hitap etmiş oldu. Bu özel proje, Donut Media, Shmee150, IZZI, Domingo ve Tanner Fox gibi otomobil endüstrisi & lifestyle influencer’ların dahil olduğu 5 büyük ortaklık ve dinç bir dijital kampanya ile 32 milyon etkileşim sağladı.

Gameloft Pazarlama Başkan Yardımcısı Damien Marchi, “Bu meslek birliği Asphalt 9: Legends’ı ayrıcalıklı eğlencenin platformuna transformasyon hedefimizi gösteriyor” dedi ve “Oyuncularımıza, Terzo Millennio’yu dünyada ilk önce faydalanma fırsatı sunmaktan ve Lamborghini markasını özel ve sürükleyici bir şekilde deneyimleme şansı sunmaktan gurur duyuyoruz.” biçiminde ekledi.

“Gameloft’un Terzo Millennio’yu Asphalt 9: Legends’ta baştan tasarlarken her ince detaya gösterdiği itinalı ilgi ve disiplin, bu arabulucu ilk olarak tasarlarken yararlandığımız felsefe ile birebir uyumlu oldu.” Diyen Collezione Lamborghini Başkanı Boris Paddu, sözlerini “Bu işbirliğiyle Lamborghini’nin marka farkındalığını Gameloft’un ayrıntılı ve geniş kitlesi içerisinde arttırmayı başardık,” diyerek bitirdi.

Önceki HaberNASA hatalardan nedeniyle tarihi eserleri kaybediyor Sonraki HaberOnePlus 6T Sızıntısı Bütün Detayları Ortaya Döktü!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir