Avast Free

Programlar admin 288 Okundu
sponsorlu reklam

Avast Free

Avast Free antivirüs programının kurulumu, özellikleri, artıları – eksileri vb. hakkında daha detaylı bilgiye Avast! 5 İncelemesi adlı yazımızdan ulaşbilirsiniz.

Avast Free Antivirüs, konut kullanıcıları için geliştirilmiş ICSA sertifikalı bedava ve Türkçe bir antivirüs programıdır.

Avast Free, virüs tarama işlemi ile aşina virüslerin büyük bir miktarını tespit edebilmesi yanına evvelden bilinmez veya kendi kendini yenileyebilen ve doğrudan doğruya taramayla bulunması muhtemel olmayan virüsleri de saptama edebilmekte ve virüs temizleme işlemlerini yürütmektedir.

Avast Free, otomatik güncellemeleri ile kayda değer dosyalarınızı ve programlarınızı sürekli koruma aşağıda miktar. Ayrıca casus yazılım engelleme (anti-spyware) ve anti-rootkit özelliği baştan sona virüs dışındaki öteki zararlı yazılımlara karşısında da koruma sağlamaktadır.

Çok Amaçlı Virüs Koruma

Avast Free antivirüs programı en son ajan yazılım tehlikesine karşısında West Coast Labs Checkmark göre onaylı anti-spyware korumasına sahiptir.

Kullanımı Basit ve Otomatik

Yükleyin ve gerisini ürüne bırakın. Avast Free Web’de sörf yaparken dahil, otomatik güncellemeleri doğruca sisteminizde reel zamanlı koruma sağlar. Kullanımını mümkün olduğunca basitleştirilmiştir.

Deneme edildi onaylandı

Avast Free 80 milyonun üstünde kullanıcısı ile Windows güvenliği için en fazla denenmiş ve güvenilmiş antivirüs programlarından biridir. Diğer antivirüs ürünlerine göre Avast, çok daha pozitif Windows sürümünü (Windows XPten Windows 10 64 Bit’e dek) destekler.

Avast Free Programının Diğer Özellikleri:

Yerleşik anti-spyware, Oturmuş anti-rootkit, Kendi kendini koruyabilme, Antivirüs kernel/ çekirdek, Basit kullanıcı arayüzü, Standart oturmuş koruma, P2P ve IM kanalları, Ağ kalkanı, Web kalkanı, Otomatik güncellemeler, Virüs karantinası Sistem uyumu Düzenli Avast temizleyicisi Windows 64 bit desteği, Türkçe dahil 30’un üzerinde dil için takviye. Mac OS X desteği Android desteğiİndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir