Bad Piggies Full İndir

Oyun admin 145 Okundu
sponsorlu reklam

Bad Piggies Full İndir

Mobil dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Angry Birds’ün yaratıcılarından yeni bir oyun: Bad Piggies… Angry Birds’ün aksine bu sefer Bad Piggies oyununda amacınız domuzları yumurtalara ulaştırmak. Bunun için oyunda uçabilen, yuvarlanabilen, sürünen vb. biribirinden farklı hareket eden pek çok araç kullanabiliyorsunuz. Yaratıcılığınızı kullanarak pek çok farklı ve tuhaf araç oluşturabilirsiniz.

72’den fazla bölüm olan bu beceri ve zeka oyununda bölümleri 3 yıldızla tamamlayarak 18 yeni bölüm açabilirsiniz. Bölümlerin tüm görevlerini tamamlamak için birden fazla oynamanız gerekebilir. Domuzu yumurtalara götürmek için kullandığınız aracı değiştirebilir ve farklı yollar deneyebilirsiniz.

Özellikler:

Uçma, sürme ve çarpma eylemleriyle dolu 72 bölüm, Bölümlerden 3 yıldız toplayanlara 18 ekstra bölüm, Ücretsiz güncellemeler, Yaratıcılığınızı konuşturmanız için 4 serbest bölüm, Tüm kurukafaları toplayarak açılan ultra-özel, ultra-gizli ve ultra-zor serbest bölüm, Araçları oluşturmak için kullanabileceğiniz 33 obje: Motorlar, kanatlar, pervaneler, roketler, şemsiyeler, balonlar ve dahası_

Bad Piggies Android cihazlarında ücretsiz, iPhone ve İpad cihazlarında ücretli oynanabilir.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir