Batman Filminde işler karıştı!

Oyun admin 124 Okundu
sponsorlu reklam

Batman Filminde işler karıştı!

Batman filmi hakkında flaş gelişmeler yaşanıyor!

Batman V Superman: Dawn of Justice ve Justice League’nin eleştirmenler tarafından yerden yere vurulması ve istenen gişe hasılatlarını elde edememesi, yapımcı stüdyo Warner Bros’un bir takım kararlarını her yerde değerlendirmesine neden oldu. İki filmin de kilit karakteri Batman idi. Christopher Nolan’ın The Dark Knight üçlemesi, her bir filmiyle tarihin en iyileri arasına girerken, söz konusu iki film hayal kırıklığı yarattı.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki başvuru formu izinleri

The Batman isimli solo yapımı Ben Affleck’in yönetmesi bekleniyordu. Ne var ancak; stüdyo ile yönetmen/oyuncu arasındaki anlaşmazlıklar Affleck’in geri adım atmasına niçin oldu. Ben Affleck, yönetmenlik kararından vazgeçse de, Batman karakterini canlandıracağı belirli gibiydi. bununla birlikte işler ayrıntılarıyla karıştı. Herhangi bir devlete ait tanımlama olmasa da Ben Affleck’in, Kara Şövalye’yi canlandırmayacağı kulislerde dillendiriliyor. 

Warner Bros, gelişmeler üzerine “The Batman” filminin yönetmenlik koltuğuna, Maymunlar Cehennemi serisinden tanıdığımız Matt Reeves‘e emanet etti. Bol ödüllü yönetmen Matt Reeves, bambaşka arayışlara girdi ve dedikodulara tarafından Affleck ile ciddi us aykırıklıkları yaşandı.

Gün itibariyle flaş bir gelişme yaşandı. Batman filminin isminin “The Batman” olması bekleniyordu. Matt Reeves bu ismi değişiklik kararı aldı. Warner Bros. ile yakın ilişkileriyle bilinen Daniel Richtman’in sosyal ağ paylaşımına tarafından The Batman ismi karanlığa gömüldü. Projenin ismi “Untitled Batman Project” yani “İsmi Belirlenmeyen Batman Projesi” olarak değiştirildi. Daniel Richtman iddiasına kadar yapımdaki fena şahsiyet Penguin olacak. Adı ne olursa olsun yeni yapım, 2020’den önce gösterime girmeyecek. 

Önceki HaberTwitter, “Original Tweeter” İşlevini Deniyor  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir