Battlefield 5’in Battle Royale Modu ücretsiz olmayacak. Şimdilik!

Haberler admin 104 Okundu
sponsorlu reklam

Battlefield 5'in Battle Royale Modu ücretsiz olmayacak. Şimdilik!

Battlefield 5’in Battle Royale Modu ücretsiz olmayacak. Şimdilik! Battlefield 5‘in Battle Royale Modu ücretsiz olacak mı? Firestorm için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan oynanış videosunun peşinde coşku yaratan Firestorm modu, Battlefield 5 sahiplerine bedava bir güncelleme ile sunulacak. Peki Battlefield 5’in Battle Royale modu Firestorm bedava olarak yayınlanacak mı? 

Battlefield 5’in Battle Royale Modu ücretsiz olmayacak. Şimdilik!

Firestorm güncellemesi, PS4, Xbox One ve PC için 25 Mart‘ta Battlefield 5 sahipleri için ücretsiz olarak yayınlanacak.  Peki ilerde Firestorm’u ücretsiz oynamak olası olacak mı? EA’nin tabi kuruluşu Criterion Games’den John Stanley, şimdilik Firestorm’un Battlefield 5’in bir parçası olduğunu açıkladı.  Stanley açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “Firestorm Battlefield 5’in öteki modları ile de bağlantılı. Bu bizim için kayda değer, Battlefield oyuncularının Battlefield evreninde ayrı bir şey tecrübe edebilecekler. John Stanley gelecek planları ile ilgili ise açıklama yapmaktan kaçındı.”

Şimdilik EA’nin Battlefield 5’in Battle Royale modunu ücretsiz sunmak gibi bir planı yok. Ancak 7 milyondan artı satan Battlefield 5’ten beklenen gelir elde edilirse Firestorm’u bedava görebiliriz. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir