Battlefield 5’in Battle Royale moduna ait video sızdırıldı

Haberler admin 154 Okundu
sponsorlu reklam

Battlefield 5'in Battle Royale moduna ait video sızdırıldı

Video oyun dünyasını etkisi altına bölge Battle Royale oyunlarının arasına bu kez Battlefield 5 de katılıyor. Oyun çıktığı dönemde duyurulan Battefield 5’in Battle Royale moduna ait ilk video sızdırıldı. Sızdırılan videoda modun bol bol aksiyon sahnelerine konut sahipliğini yaptığını görüyoruz. Battlefield 5’e sahip olan kullanıcılara ücretsiz olarak sunulması planlanan Battle Royale modu, bizlere yıkılabilir bir harita da sunacak. Ayrıca oyunun temasına tutarsız olarak Battlefield 5‘in içerisinde helikopter gibi araçlar da koyan geliştiriciler, modu olduğundan daha da zenginleştirmek istiyor.

Battlefield 5’in Battle Royale modu sızdırıldı

Silahları oyun içerisinde derecelendiren Battlefield 5‘in Battle Royale modu, diğer oyunlarda olduğu sınırlı bir çanta kullanımı sunuyor. Yani oyunda belirtilmiş oranda mermi ya da tabanca taşıyabiliyoruz. Apex Legends‘ta olduğu gibi oyuncuları her tarafta diriltme sistemini oyuna koymayan geliştiriciler, bakalım Battle Royale pazarında ne dek zinde olacak?

Firestorm adını alan Battle Royale modunun Apex Legends ve Fortnite gibi pazara egemen rakipleri karşı oyunculara ne gibi yenilikler sunacağı merak ediliyor. Hem Call of Duty Black Ops 4‘ün Battle Royale modu olan Blackout’un da Firestorm’a muhalif olduğunu belirtelim.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir