Battlefield V: Bölüm 2: Lightning Strikes güncellemesi yayımlandı

Haberler admin 206 Okundu
sponsorlu reklam

Battlefield V: Bölüm 2: Lightning Strikes güncellemesi yayımlandı

Battlefield V için 2019‘un birincil güncellemesi yayımlandı. Bölüm 2: Lightning Strikes ile oyuna dört yeni silah ekleniyor.Bu silahlar haftalık görevlerle açılabilecek. Ayrıca yeni güncelleme  Lightning Strikes ile oyuna Squad Conquest oyun modu da eklenecek.

Battlefield V: Bölüm 2: Lightning Strikes güncelleme notları

Oyuna eklenen Squad Conguest modu için Battlefield resmi sitesinde şu açıklama yer alıyor; “Conquest’in daha gergin ve yoğun versiyonu olan Squad Conquest’te takımlara ayrılan iki manga mevcut üç haritanın daha ufak ve taktiksel olarak düzenlenmiş versiyonlarında savaşacak: Arras, Hamada ve Rotterdam. Bu haritaların hepsinde 16’şar oyuncudan oluşan iki ekip, üç sancak, karargahlarla kısıtlı doğma ve taşıtlara sınırlı erişim olacak. Açık koridorlar ve alışılmış çatışma alanları, oyuncuların düşmanların nereden geleceğini, savunmaları gereken yerleri ve düşmanların hamlelerine karşısında koyacakları anı tahmin etmelerini sağlıyor.”

Ocak ve Şubat ayında Haftalık Görevlerle oyuna eklenecek yeni silahlar ise şöyle;

Zk-383 SMG (Medic sınıfı)
Modele 1944 sanki otomatik tüfek (Assault sınıfı)
M1922 MMG (Support sınıfı)

Yeni güncelleme ile oynanış mekaniğinde de bazı değişikliklere gidildi; Bu değişiklikler ise şöyle;

* Bir oyuncuyu öldüren düşmanın adı bundan böyle oyuncu öldükten sonra oyun dünyasında gösterilecek. Böylece öldüren düşmana dikkat çekilecek ve oyuncuların özellikle topluluk alanlarda kimin nereden öldürdüğünü anlaması sağlanacak.
* Ölüm deneyimi, öldüren düşmanı peşine düşüp takip eden ve ona yakınlaştırma yapan kamera eklentisiyle geliştirildi. Bu Nedenle oyuncular kendilerini kimin nereden öldürdüğünü anlayabilecek.
* Diğer oyunculara gelen mermilerin görsel temsilinin tutarlılığı geliştirildi. Nişancıdan çıkan izleyiciler bundan böyle doğru şekilde görünecek ve hedefteki oyuncu nişancıya doğrudan baktığında daha net görünecek.
* Kullanıcı arayüzündeki yönlü hasar göstergesinin hedefteki oyuncuya hasar aldığı yönü gecikmeli olarak göstermesine niçin olan sorun çözüldü.

* Oyuncuya zarar veren düşmanın daha tutarlı bir şekilde gösterilmesi için kullanıcı arayüzündeki yönlü zarar göstergesinde düzenlemeler yapıldı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir