Bazı oyuncular korkudan Anthem oynayamıyor

Haberler admin 125 Okundu
sponsorlu reklam

Bazı oyuncular korkudan Anthem oynayamıyor

BioWare‘ın beklenen yeni oyunu Anthem‘ın demosu tüm hızıyla (pek seri değil fakat olsun) devam ediyor. Temas sorunları yüzünden oyuna antre yapamayan oyuncular bir yandan, oyuna giriş yapma şansı elde etmiş oyuncular, oyunun büyük bir kısmını deneyimleme şansı elde etti. Oynanış mekaniklerini ve oyunun hikayesini deneyimleyen oyuncuların bazıları ise ilginç bir korkuyla karşılaştı. Açıklanan bilgilere göre, Anthem’ın dünyasında bulunan bitki örtüsünde trifobi‘yi tetikleyen bazı öğeler bulunmakta. Delinmiş yapılardan ve nesnelerden irkilme / korkma duygusunu tetikleyen bu fobi, bir takım Anthem oyuncularının başına tasa oldu.

Anthem’ın trifobiyi tetiklediği ortaya çıktı

Bu yüzden oyunu geri iade etmeyi düşünen oyuncular bile bulunmakta. Trifobi‘nin ne olduğunu merak ediyorsanız, internette kısa bir araştırma yaparak fobiyi tetikleyen görsellere bakabilirsiniz. Eğer karşınıza çıkan görseller sizi rahatsız ediyorsa, tebrikler! Sizin de trifobiniz var… Bu sebepten nedeniyle Anthem’ı oynamayı düşünüyorsanız, oyunda bulunan bitkilere bakmamanızı öneririz.

1 Şubat tarihinde açık betaya girecek olan Anthem, bakalım BioWare‘ın beklentilerini karşılayabilecek mi? Daima beraber göreceğiz. Anthem, 22 Şubat 2019 tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak.

In this picture I can see one thing that will make some get the willys. #trypophobia lol pic.twitter.com/I9Bsnhig1B

— CNG Gaming (@CNGGamingLLC) 26 Ocak 2019

Do NOT play #Anthem if you have trypophobia. Do. Not.

— Tacticutie (@Tacticutie) 8 Aralık 2018

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir