Bazı oyuncular korkudan Anthem’a giriş yapamıyor

Haberler admin 259 Okundu
sponsorlu reklam

Bazı oyuncular korkudan Anthem'a giriş yapamıyor

BioWare‘ın beklenen yeni oyunu Anthem‘ın demosu bütün hızıyla (böylece süratli yok lakin olsun) devam ediyor. Bağlantı sorunları yüzünden oyuna antre yapamayan oyuncular bir yanlamasına, oyuna antre yapma şansı elde etmiş oyuncular, oyunun büyük bir kısmını deneyimleme şansı elde etti. Oynanış mekaniklerini ve oyunun hikayesini deneyimleyen oyuncuların bazıları ise acayip bir korkuyla karşılaştı. Açıklanan bilgilere kadar, Anthem’ın dünyasında yer alan bitki örtüsünde trifobi‘yi tetikleyen bazı öğeler bulunmakta. Delinmiş yapılardan ve nesnelerden irkilme / korkma duygusunu tetikleyen bu fobi, bazı Anthem oyuncularının başına dert oldu.

Anthem’ın trifobiyi tetiklediği ortaya çıktı

Bu yüzden oyunu geri iade etmeyi düşünen oyuncular bile bulunmakta. Trifobi‘nin ne olduğunu merak ediyorsanız, internette kısa bir araştırma yaparak fobiyi tetikleyen görsellere bakabilirsiniz. Eğer karşınıza çıkan görseller sizi rahatsız ediyorsa, tebrikler! Sizin de trifobiniz var… Bu sebepten nedeniyle Anthem’ı oynamayı düşünüyorsanız, oyunda yer alan bitkilere bakmamanızı öneririz.

1 Şubat tarihinde açık betaya girecek olan Anthem, bakalım BioWare‘ın beklentilerini karşılayabilecek mi? Defalarca beraber göreceğiz. Anthem, 22 Şubat 2019 tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak.

In this picture I can see one thing that will make some get the willys. #trypophobia lol pic.twitter.com/I9Bsnhig1B

— CNG Gaming (@CNGGamingLLC) 26 Ocak 2019

Do ANEKDOT play #Anthem if you have trypophobia. Do. Not.

— Tacticutie (@Tacticutie) 8 Aralık 2018

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir