Black Ops 4’te sadece 1 dolara NOKTA satın alabilirsiniz

Haberler admin 141 Okundu
sponsorlu reklam

Black Ops 4'te sadece 1 dolara NOKTA satın alabilirsiniz

Mikro ödemeler denince akla gelen birincil oyun serisi olan Call of Duty, bu sene oyuncuların karşısına Black Ops 4 ile çıktı. Daha büyük bir kitleye hitap etmek için oyunda yer alan öykü modunu çıkartıp, rekabetçi ve co op modlar ile oyunu dolduran geliştiriciler bu kere garip bir olaya imza atmış durumda.

Black Ops 4’e gelen garip kozmetik

Black Ops 4'te sadece 1 dolara NOKTA satın alabilirsiniz

Oyuna yeni eklenen Open Dot isimli içerik, mikro ödemeler ile satın alınabiliyor. 1 dolar değerinde olan Open Dot bir uçtan bir uca, Reflex eklentinin ortasında yer alan görüntüyü değiştirebiliyorsunuz. Doğrusu yalnızca küçücük bir noktayı bile para ile satan Activision‘a adalet veriyoruz. Çünkü kendileri bu tarz mikro ödemelerden, senede 4 milyar dolara yakın para kazanıyor. Az Daha her bir oyunlarına mikro ödeme ekleyen yapımcılar, bu kazanç kapısını katiyen kapatmayacak.

Son olarak oyunda satılan bu noktanın (Open Dot) şu anda indirimde olduğunu belirtelim. Yılbaşına özel olarak 50 COD puanına satılan (0.50 dolar) bu mahsul, sıradan dönemde 100 COD puanına (1 dolar) satılıyor. Yani Black Ops 4’ün bu noktasını satın elde etmek istiyorsanız, büyük indirimi kaçırmamanızı öneriyoruz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir