Black Panther için ilginç yorumlar!

Oyun admin 129 Okundu
sponsorlu reklam

Black Panther için ilginç yorumlar!

Black Panther hakkında en tepeden açıklama geldi!

Bundan birkaç gün öncesine; yani 22 Ocak 2018 tarihine geri dönelim. Black Panther, ilk kez “En iyi film” edinmek üzere o kadar çok dalda, Oscar adayı filmler arasına girdi. Ryan Googler’ın yönettiği; Chadwick Boseman, Micheal B.Jordan, American Horror Story’den tanıdığımız Angela Basset, Oscar ödüllü oyuncu Forest Whitetaker ve Martin Freeman ve Sterling K.Brown gibi ustaları kadrosunda barındıran Black Panther, dünyanın en çok izlenen 6 yapımı arasına girmeyi başardı.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Marvel’ın 45 yaşındaki CEO’su Kevin Feige, konuyla ilgili son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kevin Feige, Entertainmet Weekly’e yaptığı açıklamada “Black Panther konusunda alçak gönüllü davrandık. madem ki bu filmle ne kadar kibir duysak eksik. Black Panther, endüstrideki en iyi filmlerden biri. Bu, her açıdan hoşnutluk verici. Eserde çalışan kişiler kendilerini uğurlu hissettiler ve kişisel olarak her biriyle röportaj onuruna eriştim. Black Panther eşsiz bir zamanda karşımıza meydana çıkan, benzersiz bir üretim… Dahi bir yönetmen, akıllara durgunluk veren oyuncu kadrosu ve mükemmel işler çıkaran ekip Black Panther’ı zirveye taşıdı. Yüksekokul’nin çabamızı ve başarımızı göz ardı etmemesine fazla sevindik.” ifadelerini kullandı.

1,5 milyar dolardan pozitif gişe hasılatı elde eden Marvel yapımı, Yüksekokul göre 16 alanda ödüle bedel gösterildi. Eser; En İyi Film, En İyi Yönetmen (Ryan Coogler), En İyi Erkek Oyuncu (Chadwick Boseman), En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Michael B. Jordan), En İyi Kadın Oyuncu (Letitia Wright, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Angela Bassett), En İyi Kostüm Tasarımı, En İyi Görüntü Yönetmeni (Rachel Morrison) ve En İyi Film Müziği (All the Stars) gibi kategorilerde Altın Heykel için gözde oldu. Black Panther, buna ek olarak dünyanın “En İyi Film” adayı gösterilen birincil süper-kahraman filmi oldu.

Önceki HaberNvidia Dördüncü Çeyrek Beklentisinde Düşüşe Gitti  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir