Blockchain telefondan yeni bilgiler

Dijital para Bitcoin admin 134 Okundu
sponsorlu reklam

Blockchain telefondan yeni bilgiler

HTC, üstünde çalıştığı blok zinciri (blockchain) telefonuyla ilgili yeni bilgiler verdi. Tayvanlı üreticinin yeni telefonu HTC Exodus, ilk olarak meraklılarına 2018’in üçüncü çeyreğinde ulaşacak.

Blok zinciri teknolojisiyle çalışan telefon, Bitcoin, Ethereum gibi önde gelen birçok kripto para birimi ve merkezi olmayan uygulamalar için soğuk depolama cüzdanı sunacak. HTC kripto şefi Phil Chen, telefon hakkında şunları söyledi:

“Yeni internet çağında insanlar genelde verileri hakkında daha bilinçli, bu da kullanıcının kendi dijital kimliğine sahip olmaya başlaması için mükemmel bir fırsat. Telefon en bireysel cihazınız olduğu için başlatmak için şahane bir yer. İnterneti merkezi olmayan bir ışık halkası getirmeye ve modern kullanıcı için her tarafta şekillendirmeye karşın bu fırsattan dolayı coşku duyuyorum.”

HTC tanıtım zarfında “blok zincirindeki en popüler NFT oyunu” olduğu bahis edilen Cryptokitties ile bir karşılıklı egzersiz da düzenliyor ve HTC U12+’tan başlayarak oyunu belirtilmiş HTC cihazlarına özel olarak dağıtmaya hazırlanıyor. Telefonun fiyatı veya çıkış tarihiyle ilgili bir veri ise hemen şimdi değil. HTC Exodus’u merak ediyorsanız, devlete ait web sitesinden kaydolarak daha pozitif bilgi edinebilirsiniz.

Önceki HaberTP-Link’ten 4G Destekli Yeni MiFi Cihazı Sonraki HaberYeni Surface Mobile Mouse Tanıtıldı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir