Borderlands 3 ve yeni Brother in Arms hakkında açıklama geldi

Haberler admin 134 Okundu
sponsorlu reklam

Borderlands 3 ve yeni Brother in Arms hakkında açıklama geldi

Borderlands 3 duyurusu için Gearbox kanadından yeni bir yorumlama daha geldi. Bildiğiniz gibi oyunun duyuru haberleri bütün anlamıyla bir yılan hikayesine dönüşmüş durumda. Muhakkak aralıklar ile Borderlands 3‘ün fazla yakında duyurulacağına dair haberler ve dedikodular ile karşılaşıyoruz. İşte bu dedikodulara cevap Gearbox CEO’su Randy Pitchford’dan geldi.

Gearbox’tan Borderlands 3 duyurusu hakkında izah etme geldi

Dönem dönem Twitter’dan gelen sorulara cevap veren Pitchford, ard arda Borderlands 3 ile ilgili gelen bazı soruları da cevaplamış. Ilk Olarak Borderlands 3 ile ilgili bir soruyu yanıtlayan Pitchford isim vermese de “Bazı oyunları geliştirdiğimiz bir giz değil ve bu oyunlar aralarında Borderlands markası da bulunuyor. Öteki insanların endişelerini teftiş edemem ama oyunun hazırlanmış olduğunda duyurulacağını söyleyebilirim” sözlerini sarf etmiş.

Borderlands 3 dışında uzun süredir beklenen Brother in Arms ile ilgili bir soruya da yanıt veren Pitchford “Brother in Arms ile ilgili bir takım çalışmalarımız var ama hemen şimdi duyurulmaya hazır değiller” açıklamasında bulunmuş.

Pitchford’un da dediği gibi firma şimdi her iki oyun üstünde de çalışıyor. Fakat bu oyunların resmiyet kazanması için görünürde bir zaman daha beklememiz gerekmekte.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir