Bu akıllı saat tam da müzisyenler için: Soundbrenner Core

Haberler admin 124 Okundu
sponsorlu reklam

Bu akıllı saat tam da müzisyenler için: Soundbrenner Core

Şimdiye değin öyle çok akıllı saat üretildi. Bu ürünlerde adım sayma, yürek ritmi takibi, kalori hesabı gibi sıhhat uygulamalarının yanına; arama yapabilme, bildirimleri görebilme ve müzik dinleme gibi özellikler de bulunuyor. Şu lahza ön siparişte bulunan Soundbrenner Core ise, işe birazcık daha müzik sosu katma düşüncesinde.

Soundbrenner Core, “müzik” odaklı bir akıllı saat. İçinde adım sayma, bildirimlerinize göz atabilme gibi özellikler var haliyle. Ama belli başlı önceliği müzik ve bu sebeple de müzisyenlerin ilgi duyabileceği bir ürün.

Soundbrenner Core doğruca gitarınızı, bas gitarınızı veya kemanınızı rahatlıkla ayar edebilir, performansınız esnasında müzik ses seviyesi yüksekse bundan haberdar olarak düzenlemeler yapabilir, bir metronoma sahip olabilir ve saatin akıllı telefonlar için hazırlanan uygulaması doğru tüm verilerinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Şu lahza Indiegogo üstünde ön siparişte yer alan cihazın polikarbon ve çelik olmak üzere iki versiyonu var. Su sıçramalarına karşısında dayanıklı ve tek sıkıntı ile 3 günlük batarya ömrü sunuyor. Ilave olarak farklı kayış seçeneklerinin sunulduğu paketler de mevcut. Açılış fiyatı 179 dolar olan ürünün mart itibarıyla teknoloji severlerle buluşması hedefleniyor.

En favori çift değişti

Bir zamanlar onlar modaydı

Hamsilerin sırrı ortaya çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir