Call of Duty Ghosts 2 için ilk açıklama

Haberler admin 133 Okundu
sponsorlu reklam

Call of Duty Ghosts 2 için ilk açıklama

Bilindiği üzere Activision her yıl yeni bir Call of Duty oyunuyla karşımıza çıkıyor. Yayıncı stüdyonun bünyesinde yer alan Infinity Ward, Treyarch ve Sledgehammer Games göre geliştiriliyor. Bu stüdyolar her sene sırayla yeni bir CoD oyunu satışa sunuyorlar.

Mesela 2018’de çıkan CoD oyunu BlackOps 4 Treyarch imzası taşıyordu. 2019’daki COD oyunu ise Infinity Ward göre geliştirilecek. 2020 yılındaki oyun ise Sledgehammer logosunu taşıyacak. Yani her bir stüdyonun yeni oyunu için 2 seneyi aşkın zamanı oluyor diyebiliriz.

2019’da çıkacak olan CoD oyunu demin de belirttiğimiz üzere Infintiy Ward tarafından geliştiriliyor. Geçtiğimiz günlerde yapımcı ekibin yetkili isimlerinden biri olan Ashton Williams, kişiye özel twitter hesabı üzerinden bir paylaşım gerçekleştirmişti. Bu paylaşım sonrası sıradaki CoD oyununun, Call of Duty Ghosts 2 olacağına dair dedikodular yayıldı.

Activision’a yakınlığıyla tanıdık isimlerden biri olan Jason Schreier konu ile ilgili yaptığı açıklamada Call of Duty Ghosts 2 üzerine bir çalışma olmadığını belirtti. Yani Schreier’in açıklamalarına göre sıradaki CoD oyunu Ghosts 2 olmayacak.

Hatırlanacağı üzere Call of Duty Ghosts, 2013 yılında satışa sunulmuştu. Fakat oyun senaryo ağırlıklı bir yapıda olduğu için Activision bu projenin devamına sıcak bakmıyor olabilir.

Galatasaray’a 53 milyon euro

Hamsilerin sırrı ortaya çıktı

Onlara ‘Portekizli askerler’ deniyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir