Camtasia Studio İndir

Programlar admin 126 Okundu
sponsorlu reklam

Camtasia Studio İndir

Camtasia Studio, fare hareketleri dahil ekranda gözüken tüm işlemleri ve sesleri video olarak kaydeden kapsamlı bir ekran kaydetme programıdır.

Camtasia Studio ayrıca kaydettiğiniz görüntüleri çeşitli geçiş efektleriyle zenginleştirmenize, görüntüye yazı ve animasyonlar eklemenize, videoları kesip birleştirerek istediğiniz şekilde düzenleme yapmanıza olanak sağlamaktadır. Mouse tıklamalarını belirten animasyonlar ve mouse ile gidilen bir yeri otomatik olarak yakınlaştırması, özellikle eğitim amaçlı hazırlanan videolarda yapılan işlemlerin daha hızlı anlaşılmasını sağlıyor. Ekran görüntülerine dışarıdan video, ses, resim ya da yazı eklemek de oldukça kolay.

Programın sahip olduğu özel video sıkıştırma algoritması sayesinde kaliteden ödün vermeden yüksek çözünürlüğe sahip videoları oldukça düşük boyutlu dosyalar haline getirebiliyor. Örnek vermek gerekirse 1024×696 çözünürlüğe sahip 5 dakikalık bir video kayıdı 8MB boyuta sahip oldu.

Camtasia Studio ile ekran aktivitelerinizi, PowerPoint sunumlarınızı, web kamera görüntülerinizi ve seslerinizi kolayca kaydedebilirsiniz.

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir