Cem Yılmaz ve Red Dead Redemption 2 ilişkisi

Haberler admin 275 Okundu
sponsorlu reklam

Cem Yılmaz ve Red Dead Redemption 2 ilişkisi

2018 yılının en iyi oyunlarından bir her birine olan Red Dead Redemption 2, sahip olduğu açık dünya mekanikleri bir uçtan bir uca global olarak büyük bir oyuncu kesimini etkisi altına aldı. Konsol oyuncularına adeta hatasız bir macera yaşatan yapımı ülkemizden de büyük bir oyuncu kesimi oynuyor. Oysa ülkemizden bu oyunu oynayan ve meşhur olan bir ad var. Ülkemizin en çok sevilen komedyenlerinden bir adam başına olan Cem Yılmaz‘ın, Red Dead Redemption 2 oynadığı ortaya çıktı.

Cem Yılmaz da Red Dead Redemption 2 hayranı çıktı

Inkar Dead başladım, lakin iş zor var hafız yaş olmuş 46 :)) az oynuyorum https://t.co/p0OrZJiRKB

— Cem Yılmaz (@CMYLMZ) 22 Ocak 2019

Geçtiğimiz gece Twitter üzerinden düzenlediği soru yanıt etkinliğinde, takipçilerinin sorularını yanıtlayan Cem Yılmaz, oyunlarla ilgili olan bir soruya karşın “Red Dead” oynadığını belirtti. Kendisinin Red Dead Redemption 2’yi kast ettiğine inanıyoruz hem muhtemelen evinde eski nesil bir konsol yerine yeni tür bir konsol bulundurduğunu düşünüyoruz.

Geride bıraktığımız yıl God of War ile yarışmacı yapım, uzun bir zaman daha konuşulacak gibi gözüküyor. Arthur Morgan ve dahil olduğu Dutch Van Der Linde çetesinin yolculuğunu anlatan oyun, senaryosuyla da oyuncuların kalbini kazanmıştı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir