CoD Black Ops 4 Battle Royale modu ücretsiz oldu

Haberler admin 134 Okundu
sponsorlu reklam

CoD Black Ops 4 Battle Royale modu ücretsiz oldu

Activision ve Treyarch işbirliğiyle geliştirilen Call of Duty Black Ops 4, 12 Ekim’de raflardaki yerini almıştı. Satış rakamları bazında yapımcısının yüzünü güldürmeyi başaran oyun, önümüzdeki hafta boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek.

Activision’dan yapılan açıklamada CoD Black Ops 4’te bulunan Battle Royale modu Blackout’un 17 – 24 Ocak tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabileceği belirtildi. Oyun severler Black Ops 4’ü, PC, PS4 ya da Xbox One üzerinden ücretsiz olarak deneyimleyebilecekler.

sırası gelmişken dip not olarak belirtelim. Black Ops 4, yalnızca online modlar üzerinden oynanabilen bir oyun. Treyarch, oyuna tek oyunculu bir öykü modu geliştirecek vakit bulamadığı için, multiplayer dinamiklerine yan bir yapımla karşımıza çıkmıştı.

Black Ops 4, hikaye moduna sahip olmayan birincil Call of Duty oyunu. Bu sebepten ötürü kafalarda bir takım soru işaretleri de vardı. Sonuçta oyun severlerin sadece online odaklı bir CoD oyununa nasıl bir tepki vereceği merak konusuydu. Nitekim Black Ops 4 serinin önceki oyunları gibi oldukça başarılı bir satmak grafiğine imza attı.

Eğer siz de oyunun Battle Royale modunu merak ediyorsanız, 24 Ocak tarihine değin Steam, PS Store ya da Xbox Store üzerinden oyunu indirip deneyimleyebilirsiniz

 

Estetiğe 500 bin dolar harcadı

Fanatik taraftarın ilginç izdivaç teklifi

Ajda Pekkan’a meydan okudu

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir