Control ve The Sinking City Türkçe dil desteğiyle geliyor

Haberler admin 130 Okundu
sponsorlu reklam

Control ve The Sinking City Türkçe dil desteğiyle geliyor

Control ve The Sinking City PC’de Türkçe dil desteğiyle yayınlanacak. Epic Games Store‘da ön siparişe açılan her iki oyunda da resmi Türkçe dil seçeneği olacağı belirtiliyor. Max Payne, Bölge Wake, Quantum Break gibi ses getiren oyunları geliştiren Remedy’nin yeni oyunu Control ve Lovecraft temalı nefret edilen şey oyunu The Sinking City‘de Türkçe dil seçeneği yer alacak. 

Control ve The Sinking City Türkçe dil desteğiyle geliyor

Yeni çıkacak beklenen iki oyun, Epic Games Store’da devlete ait Türkçe dil desteği ile yayınlanacak. Control ve The Sinking City, Epic Games Store’da ön siparişe açıldı. Her iki oyunun da Türkçe dil desteği ile yayınlanacağı ortaya çıktı. Oyunların konsol sürümlerinde ise dil seçeneği ile ilgili bir yorumlama yer almıyor. Resmi dil seçeneği sadece Epic Games Store‘a mı özel? Bunu şimdilik bilemiyoruz.

Oyun sektörüne süratli bir antre yapan Epic Games Store, merakla beklenen oyunları tek tek bünyesine katmaya başladı. O Kadar çok geliştirici firma PC tarafında oyunlarını yayınlamak için Epic Games Store ile anlaştı. Yeni firmaların da platforma eklenmesi bekleniyor. 

Control ve The Sinking City Türkçe dil desteğiyle geliyorControl ve The Sinking City Türkçe dil desteğiyle geliyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir