Crash Team Racing Nitro-Fueled’ın oynanış videosu yayınlandı

Haberler admin 149 Okundu
sponsorlu reklam

Crash Team Racing Nitro-Fueled'ın oynanış videosu yayınlandı

Crash her tarafta sürücü koltuğunda. CTR her yerde düzenlenmiş ve geliştirilmiş şekilde karşımıza çıkacak. Orijinal oyunun yanı sıra, yenilenen Crash Team Racing Nitro-Fueled‘da yeni arabalar ve yeni pistler de yer alacak. Crash Team Racing Nitro-Fueled için yeni oynanış görüntüleri yayınlandı. Yayınlanan oynanış görüntülerine aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz. 

Crash Team Racing Nitro-Fueled oynanış görüntüleri

21 Haziran 2019‘da yayınlanacak olan Crash Team Racing Nitro-Fueled‘ı arkadaşlarınızla beraber tek ekranı paylaşarak da oynayabileceksiniz. Beenox stüdyo göre geliştirilen Crash Team Racing Nitro-Fueled’de orijinal oyunda bulunan bütün karakterler yer alacak. Adventure, Arcade Single Race, Cup Race, Time Trials ve Battle Mode modları yine bizi bekliyor olacak. Eğlenceli oynanış dinamiklerinin yanı sıra çekişmenin de yetkisiz olmadığı Crash Team Racing Nitro-Fueled ön siparişe çözülmüş durumda.

“Crash tekrar şoför koltuğunda! Crash™ Team Racing Nitro-Fueled ile bütün gaz gitmeye hazır olun. Reel CTR deneyiminin üzerine çok daha fazlası, derhal iyice her yerde düzenlenmiş ve en iyi şekilde geliştirilmiş durumda:
– Orijinal oyun modlarıyla, karakterlerle, pistlerle, güçlendirmelerle, silahlarla ve kontrollerle motorlarınızı çalıştırın
– Orijinal oyunun dışında ilave arabalarda ve pistlerde sağlam bir patinaj çekin
– Arkadaşlarınızla çevrimiçi yarışın ve çevrimiçi önderlik tablolarına damga vurun.”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir